Vectra B Göğüs Oynaması

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar; kasislere girince aracın göğsünün çok sarsıldığını ve oynadığını tesbit ettim. Göğs vidalarının gevşek olacağı kanaatindeyim. Göğüste sıkılması gereken kaç vida vardır ve nerelerdedir. Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

vectra b serkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deşbort civataları

arkadaşım o problemi bende yaşadım çukura girerken tangır tungur ses yapıyodu çık sinir bozucudur. fakat kolay kalorifer ızgarasını sök cam önünde geçmelidir dikkatli sök sert bakalit malzemedir.tırnakları kırma biri ortada ve sağda solda olmak üzere üç civata var 8 lokmadır onları fazla zorlamadan sık işlem tamam sessiz sürüşler kolay gelsin

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım o problemi bende yaşadım çukura girerken tangır tungur ses yapıyodu çık sinir bozucudur. fakat kolay kalorifer ızgarasını sök cam önünde geçmelidir dikkatli sök sert bakalit malzemedir.tırnakları kırma biri ortada ve sağda solda olmak üzere üç civata var 8 lokmadır onları fazla zorlamadan sık işlem tamam sessiz sürüşler kolay gelsin
Resim veya çizim gibi bişeyler yokmudur. Açıklamalı bir çizim olsa daha iyi olurdu...