vectra b hararet müşürü.

Limitsiz35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. arkadaşlar benim vectra b de hararet müşürüm çalışmıyor kendim alıp takmayı düşünüyorum nasıl sökülüp veya nasıl takılabileceği hakkında bütün yorumları bekliyorum şimdiden ilginiz için tşk ler.

not : hararet müşürünün çalışmaması başka arızayı işaret edermi oda soru işareti aklımda.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostadin üzerinde altdaki resimdeki parcayi anahtarl ile sökeceksin....sökmeden önce yeni parcanin somununa beyaz ince band conta ile sararsin ve hazirlarsin... eskisini sökünce yenisini hemen takarsin..
7657d1211099001-mkl-kuehlmitteltemperaturschalter-defekt-geht-noch-alles-nicht-sl271586grossansicht.jpg

Limitsiz35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok tsk ederim ilgin için hemen uygulamaya başlıycam çok saol.

M

manta72

Bilgi Girilmemiş
vectra b hararet sorunu garantili çözülür

vectra b hararetli çalışan motörler masrafsız 400Tl.karşılığında garantili yapılır, her model ve her marka otomobillerde tatbikedilmiştir. bizim işlerimizde söz her şeyden önce gelir,hararet sorunu bitmeden ücret taleb edilmez. seven otomotiv 02165272360-05324327684

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b hararetli çalışan motörler masrafsız 400Tl.karşılığında garantili yapılır, her model ve her marka otomobillerde tatbikedilmiştir. bizim işlerimizde söz her şeyden önce gelir,hararet sorunu bitmeden ücret taleb edilmez. seven otomotiv 02165272360-05324327684

Biraz daha açıklarmısınız? nasıl yapılıyor ne gibi bir işlem uygulanıyor?

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkini değiştirirken biraz su kaçmıştı öyle olursa birazda su eklemeniz gerekebilir.

osmanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termostadin üzerinde altdaki resimdeki parcayi anahtarl ile sökeceksin....sökmeden önce yeni parcanin somununa beyaz ince band conta ile sararsin ve hazirlarsin... eskisini sökünce yenisini hemen takarsin..
7657d1211099001-mkl-kuehlmitteltemperaturschalter-defekt-geht-noch-alles-nicht-sl271586grossansicht.jpg

resim silinmiş galiba selim bey bana atabilir misiniz acaba? birde benim 97 cd vectra b var termostat değiştikten sonra fan durmuyor nedense.motoru stop edip sadece calıştırmadan kontak halinde uyarı ışıklar yanık halde 10-15 saniye kadar sonra duruyor normal olarak.ama fark şu ki kontak halinde iken hararet göstergesi daha düşük oluyor hep 5-10 derece arası düşük oluyor çalışırken ki halinden...fan açmadıgı sürece sorun yok ama actıgı zaman kenara çekip stop edip, kontak açıp 10-15 saniye bekliyorum mecburen buda sıkıntı oluyor nedendir acaba TERMOSTAT tan mıdır ORJİNAL değildi çünkü... ACİL cevap yazarsanız çok memnun olurum sıcaklar da başlıyor artık çünkü..şimdiden teşekkürler...