Vectra b hareket halindeyken stop ediyor...acill yardım

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde boğaz kelebeği hafif pislik yapsa yolda ışıkta rolantide titrer stop eder bide onu temizletin...

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide krang devir sensörü arızalı ise 3.500.4000 devirde araç teklemeye başlar gaz yemez stop etirecegini sanmıyorum.benimde başıma geldi arıza lambası yandı baglattım bilgisayara motor krang sönsörü arızalı yazıyordu.istedik kablusuz olandan 50 tl 1 ay oldu ve ben hala takmadım yeni geleni arıza ışıgıda yanmıyor.bekletiyorum orjinal marka vermeyim banlanmayım.

araç tekleme yapmıyo. Direk stop ediyor.
Arıza göstergelerini de bir elektrikçiye gösterdim makinaya bağladı beyin arzalı yeniden programlayın yada değiştirin diyor..ayrıca krank arızalı diyor..

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Programlama işini kim yaparki?? Ne kadardır?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tekrar söylüyorum ,bu kadar saçmalamasının tek sebebi motor elektrik tesisatıdır. kablolar birbirine deydiği için çeşitli hatalar verecektir. daha fazla kullanmadan gidip kontrol ettirin... yoksa beyin gerçekten yanacak.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide krang devir sensörü arızalı ise 3.500.4000 devirde araç teklemeye başlar gaz yemez stop etirecegini sanmıyorum.benimde başıma geldi arıza lambası yandı baglattım bilgisayara motor krang sönsörü arızalı yazıyordu.istedik kablusuz olandan 50 tl 1 ay oldu ve ben hala takmadım yeni geleni arıza ışıgıda yanmıyor.bekletiyorum orjinal marka vermeyim banlanmayım.

stop ettirir. hatta bazen bi süre beklemeden çalıştıramazsın arabayı öyle değişik bişeydir o sensör :D

BYKILIÇ44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar söylüyorum ,bu kadar saçmalamasının tek sebebi motor elektrik tesisatıdır. kablolar birbirine deydiği için çeşitli hatalar verecektir. daha fazla kullanmadan gidip kontrol ettirin... yoksa beyin gerçekten yanacak.

teşekürler. arıza sigortadan kaynaklanıyormuş.yanmış birsigortayı düz bağlamışlar.oda kopmuş ondan kaynaklanıyormuş. herkese katkılarından dolayı teşekürler.
bir sigorta neler yapabiliyormuş öğrenmiş oldum...

omrumm06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb Opel Ailesi Benimde 95 astra f aracımda benzer bi sorun var hareket halindeyken stop edior ve tekrar çalıştırmaya çalıştıgım zaman çalışır gibi oluyor motor baya titriyor ve gaza basınca gaz yemeyip stop ediyor neden kaynaklanıo olabilir tüm ağır bakımları yeni yapıldı yardımcı olursanız sevinirim..

alemdarli46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb Opel Ailesi Benimde 95 astra f aracımda benzer bi sorun var hareket halindeyken stop edior ve tekrar çalıştırmaya çalıştıgım zaman çalışır gibi oluyor motor baya titriyor ve gaza basınca gaz yemeyip stop ediyor neden kaynaklanıo olabilir tüm ağır bakımları yeni yapıldı yardımcı olursanız sevinirim..

Herhangibir arıza ışığı yanmıyorsa aracınızda sıralı lpg var ise lpg ecusundandır aynı sorun vardı lpg ecusu değişnce düzeldî