vectra b hoparlör

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi geçenlerde arabaya yeni hoparlör aldım ama istediğim müzik keyfini vermedi şimdi bana yardımcı olurmusunuz ben bu arabada orjinal teyip ile müziğin keyfini hangi hoparlörle tada bilirim araba üzerindeki teyp car400 yeni aldığım hoparlörde şu alttaki

http://www.ereyon.com.tr/urun/jvc-cs-v626-16cm-2-yollu-210w-coaxial-hoparlor.aspx

lütfen yardım ben bu arabada müzik dinlemek istiyorum artık

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o ana üniteyle hangi hoparlörü kullanırsan kullan sonuç çok fazla değişmeyecektir.İyi müzik için kaliteli sinyal alman şart.Yani ana üniteni değiştir.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Oktaya katılıyorum, ve bir adım ileri giderek anfi de şart diyorum :)

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ana üniteyle hangi hoparlörü kullanırsan kullan sonuç çok fazla değişmeyecektir.İyi müzik için kaliteli sinyal alman şart.Yani ana üniteni değiştir.

kardeş kusura bakmazsan bişey daha bu ana ünite dediğin nasıl bişey nerden bulurm ben o üniteyi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mustafa ana ünite diyerek sendeki car400 ü kastettim.Onu değiştirirsen standart hoparlörlerinle bile daha iyi bir ses alırsın.
Bu şekilde başlarsın daha sonra Alper in dediği gibi amfi şart:D

kajmerhan03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car400e bi aux çıkışı yapabilirsin mesela ama amfi olmadan o kalitedeki hoparlörden verimli ses alamassın

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
car400e bi aux çıkışı yapabilirsin mesela ama amfi olmadan o kalitedeki hoparlörden verimli ses alamassın

Sonradan yapılan AUX çıkışlarının sesi de ne yazık ki çok kaliteli olmuyor. Birçok ana ünitenin Pre-out çıkışları 5V hatta 6V, 8V olanlar bile var. car300'e yapılan çıkışın detaylarını incelemedim ama tahminen 1-2Vu geçmez. Onun yerine "high-level" hoparlör girişinden çalışan anfiler var, onlar bile daha makul olacaktır.

@mustafa

bulduğun teyp her konuda orjinal teypten üstündür. Ama direksiyon kumandası istiyorsan kumanda girişi olduğundan emin ol.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunny marka teypler bile car400 den iyi ses veriyor...