Vectra B kilometreyi nasıl düşürebiliriz?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bu ülkede düzgün insan olmak zor mu? Ben sıfır komple motor yaptırdım. Aklınıza ne gelir ise değiştirildi. Ama km ile hiç oynanmasına gerek yoktu yapılan işlemlerin tamamı kayıt altında elimde evrakları var. Alacak arkadaş bakacak görecek kararını verecek. Ne gerek var ya? Böyle şeylere.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu ülkede düzgün insan olmak zor mu? Ben sıfır komple motor yaptırdım. Aklınıza ne gelir ise değiştirildi. Ama km ile hiç oynanmasına gerek yoktu yapılan işlemlerin tamamı kayıt altında elimde evrakları var. Alacak arkadaş bakacak görecek kararını verecek. Ne gerek var ya? Böyle şeylere.

cevabı çok basit... daha çok kar etmek. 300.000km'de aracı 20bine satacakken sadece km 150.000km olduğu için 25bine satacak.. 3kuruş kar edeceğim diye yediği hakkın hesabını yapmıyor. ikinci el araç alan-satan kişilerdeki genel algılar malesef değişmiyor... km düşük diye sorun olmayacak sanılıyor. araçta boya olunca pert damgası yiyor. tramer kaydı varsa araçlar çöp sanılıyor. önceden tramer yoktu. araçta kaza olup olmadığını bilmek için satıcının insafına kalmıştık.. şmdi kayıt altında bi çok şey ve görülebiliyor. vs.. vs.. bunun gibi bir çok sebep var.. bütün bunlar al-sat yapan çakalların alırkan fiyat kırmak için ortaya çıkardığı bahaneler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
[MENTION=69593]haydarbaldok[/MENTION] nicki ile Trabzondan sahte kimlik ile geri geldi, biz de safız.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
:) Vaktin varsa benim arabanınkini de düşürsene ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaç yıldır bu sitedeyim böyle laçka kepaze bir kişilik görmedim, iyi cesaret walla :D

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Vallahi ben safım :D adama birde acıdım hehe

adamın msjını okudum abi. bi opelci olarak şunu sormanı beklerdim senden.. 97 model 2,0 cdx ne zaman üretilmiş ki? :)
şaka maka iyi dadandı şerefsiz daha önce siteden atılan birimidir nedir aklınca nohut kadar beyniyle forumu kafalayacak.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu mahluk insan sınıfındaysa...ben insan değilim. Dolandırıcılıkta ve sahtekarlıkta sınır tanımaz olmuşlar.

The İMAM
'06 Elegance

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
adamın msjını okudum abi. bi opelci olarak şunu sormanı beklerdim senden.. 97 model 2,0 cdx ne zaman üretilmiş ki? :)
şaka maka iyi dadandı şerefsiz daha önce siteden atılan birimidir nedir aklınca nohut kadar beyniyle forumu kafalayacak.

Vallahi o kadar detay inan bilmiyorum :)