Vectra B klima kompresörü

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar geçen yaz klima kompresörü iflas etti. Önemli parça haliyle ve ciddi bir ihtiyaç. şimdi yenisiyle değiştircem.çıkma düşünmüyorum fakat yan sanayi alcam haliyle.

2 marka varİ:
-delphi 615 tl
-behr 480 tl

açıkcası behr'i ilk defa duyuyorum delpiye daha bir aşinayız. ama ikiside ne kalitedir bilmiyorum. behr bir çok otomobil markasına komresör üretiyo ve fiyatı uygun geldi bana alıp taksam sorun yaşarmıyım sizce.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Behr iyi markadır, lakin kompresörde ilk kez duyuyorum. Şahsi fikrim; Original ekipman üreticisi Delphi ise onu tercih ederdim, o da değilse Behr alırdım.

İsterseniz opelparcaci ya bir sorun, iadeler vs. konuya en iyi onlar hakimdir.

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opelparcaci'dan delphi marka olanını 3-4 ay önce almıştım. o zamanlar fiyatı 550 tl idi ve behr marka yoktu. şayet delphiyi soracak olursanız ustam iyi bir marka olduğunu söylemişti.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
opelin klima sistemini delphi ve behr yapıyor. bazılarınızın aracındaki sistem behr dir bazıları delphi. Türkiyedeki araçlarda genelde delphi var Bence behr al kullan. sonuçta oda orjinal.

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aradaki farka bakılacak olursa behr mantıklı geliyor bana..
şayet ikiside kaliteli parçalardır. ikiside garantili olması gerekir..

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım arkadaslar . kafama yattı bu hafta sanırım behr alıp takacaz.teşekkürler.

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım (ama yıllardır opelci ve vectracıyım:) )2000 model 1.6 175 bindeki aracımın klima kompresörü bozukmuş değişmesi gerekirmiş sizler yardımcı olur musunuz? istanbul avrp yakasındayım malum klima maliyetleri çok yüksek burada bizler ustalardan nasibimizi almaktan pro olduk yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım (ama yıllardır opelci ve vectracıyım:) )2000 model 1.6 175 bindeki aracımın klima kompresörü bozukmuş değişmesi gerekirmiş sizler yardımcı olur musunuz? istanbul avrp yakasındayım malum klima maliyetleri çok yüksek burada bizler ustalardan nasibimizi almaktan pro olduk yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Murat bey yukarıdaki markaları duydunuz,en cuzu BEHR ise alın çünkü 1 ci sınıf firma,termostad,radyatör,klima,visko fan,fan,kondensatör branjıdır ve mercedes gibi firmalara üretir