vectra b klima komprösörü

daynaft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b klima komprösöründe kaçak var keçeleri değişmesi gerekiyormuş 300 tl masraf istediler fiyat uygun mu yada istanbul avrupa yakasında tavsiye edeceginiz uygun fiyata klimaci varmı

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ucuz... geçen hafta tiponun komprsör keçelerini 280 TL ye değiştirdim. Bir nevi sıfırlanıyor....

daynaft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz araştırma yaptım da bi keçeye 300 tl çok geldı sıfırına bakıyorum delphi 500-600 tl arası değişiyor internet üzeri satiş fiyatı keçe değiştikden sonra randiman verecegide nafile

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstadım bu konudan çok muzdarip oldum benim çektiğimi sen çekme;) Avrupa yakasında demişsin Maslakta Koyuncuoğlu oto Klima var ben orada yaptırdım oraya götürebilirsin taksit imkanları falan da var zaten büyük bir işletme oradan da bi araştırma yap derim kolay gelsin

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
nasıl bir işçilik ücreti alıyor bunlar ya. keçenin en kralı 20 tl kaç tane keçe var komrosörde acaba

Asil71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene kırıkkalede orjinal gm keçeyi parçacıdan 50 tl aldım gaz dahil takdırmaya klima tamircisine 150 tl işçilik ile toplam 200 tl taktırdım aracım 97 astra f
Önemli
1-keçe ile birlikte kompresör ün göbeginde 2 adet oring contayıda 10tl degiştirin
2-araca marka model fark etmez oto klima gaz cinsi R134a dır dupont gaz markası hariç gaz bastırtmayın

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zamaninda bende keceleri revize etmistim.
Yeni kece ile 4 yaz klima calisti sorun olmadi. Ben islemi yaptirirken adamdan garanti aldim.
Sanada garanti verecekse tamir daha mantikli. ( işinin ehli olmak şartiyla.)

fikosin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede keçelerini değiştirttin fiyata gaz dolumuda dahilse gayet iyi. Hem neden sıfırı için okadar para vereceksiniz en azından üzerinde olan koprosörünüz orjinal,eğerki arızalı falan değilse kesinlikle keçe değişimini yaptırın...