Vectra B su eksiltmesi

cihanpc27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçım su eksiltiyor. Ustaya götürtüm göstertim ahtapot hortumu değişecek dedi oda 300 tl imiş el emeğide 100 tl alırız dedi yani 400 tl olacak toplamda sizce fiyatı nasıl hortum orjinal hortumu olacakmış.

Birde bu su kaçağının başka nedenleri olabilir mi? Su kaçağı göz ile görülüyor yağında her hangi bir beyazlaşma da yok.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun ahtapot hortuma çok fiyat demişler bende 6-7 ay önce değiştirdim 120 tl hortum 100 tl de işçilik verdim.işçilik normal çünki arabının üst taraf yarıya kadar sökülüyo ama parça pahalı. kendin araştır daha ucuza mutlaka bulursun. artı arabının altında ıslaklık oluyormu dikkat edin.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
300 mü???Bu adam ya hayatında hiç para kazanmamış ya da hiç dayak yememiş!!Aynı sorunu bende yaşadım ahtapot hortumu değişti.kaç liraya??20lira...10lira hortum 10 lira işçilik.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
300 mü???Bu adam ya hayatında hiç para kazanmamış ya da hiç dayak yememiş!!Aynı sorunu bende yaşadım ahtapot hortumu değişti.kaç liraya??20lira...10lira hortum 10 lira işçilik.
İbrahim A kasanın ahtopot hortumunu değiştirmek çok kolaydır, B kasanınkini değiştirmek ise resmen ölümdür, ayrıca A kasanın ahtopot hortumu ile B kasanın ahtopot hortumu farklıdır. Ben de A kasaya 4 sene evvel 20 TL ye yan sanayi ahtopot hortumu alıp yarım saatte takmıştım.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
İbrahim A kasanın ahtopot hortumunu değiştirmek çok kolaydır, B kasanınkini değiştirmek ise resmen ölümdür, ayrıca A kasanın ahtopot hortumu ile B kasanın ahtopot hortumu farklıdır. Ben de A kasaya 4 sene evvel 20 TL ye yan sanayi ahtopot hortumu alıp yarım saatte takmıştım.
Çok haklısın Savaş Abi,corsa b den biliyorum motor bölümü çok karmaşık el çok zor giriyor sağı solu bükmeden.Kim ne derse desin vectra a yı b kasaya kesinlikle değişmem.