Vectra B Xenon tavsiyesi

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araca xenon kit taktırmayı düşünüyorum, ama hangi markayı seçeceğime karar veremedim. Bütçem 200 YTL civarı, bu paraya göre bişiler önerirseniz sevinirim.

Birde Araç 96 Vectra haliyle far camları desenli :), far ayarını falan en aşağıya ayarlasak trafikte genede fazla rahatsızlık verir miyim?

Teşekkürler..

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
orjinal xenonlar güzel oluyo. 2001 cdxlerdekiler..

Evet onlar çok yakışıyor..

Edit:

Benim dediklerim bunlar,aynı şeyden bahsediyoruzdur umarım..:)

_T42916.jpg

Son düzenleme:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet dediğiniz gibi bu mercekli far çok yakışıyor ama komple farı değiştirmem lazım, Bu mercekli farıda bulmam çok zor, bir kaç çıkmacıya baktım,bulamadım.

Benim sormak istediğim sadece xenon kit alsam ,hangi markayı tercih etmeliyim 200 YTL civarı. Desenli cama xenon yani :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben sentinel kullnıyorum 1.5 yıl oldu maşallah hiç arıza vermedi 170 ytl civarı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
320 ytl verip mtec almıstım kısalar için daha sonra

95 lria verdim markasız bişey aldım sislere ikiside işini görüyo arıza sorun vermedi

ne desem bilemiyorum artık 200 ytlye çıkmana bile gerek yok
200 ve altı zaten hep çin malı:)

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasadaki 200 lira altındaki tüm xenonlar aynı hepsi çin malı incelerse görürsün sadece üzerindeki baskı ve marka değişik tüm malzemesi çekli aynı.
onun için en ucuzunu al derim ben.
1 ay oldu 130 liraya aldım mkd diye bi marka şimdilik sorun yok

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tavsiyem 8000 K çünkü aracın beyaz benimkide beyaz 99 vectra ben 8000 k kullanıyorum aydınlatma harika cam far benimkilerde hafif mavimsi yanıyor çok harika görünüyor gece ama ben sadece aydınlatma istiyorum diyorsan 6000 koy onun aydınlatması daha iyi ama görünüm dersen kesinlikle 8000 K 8000 K koysan bile eski ampullerinden çok daha iyi olacağı kesin yalnız iyi bi ayar gerekiyor kit takıldıktan sonra yoksa karşıdan geleni çok etkiler sellolardan anlarsın zaten :) ama iyi bi ayarla kimsenin gözünü almıyor ben şuan sorunsuz kullanıyorum kimsede sellektör yapmıyor ayarları çok güzel oldu. Montajıda kendim yapmıştım siteyede eklemiştim bi bak istersen fikir edinmiş olursun http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=32310&highlight=xenon+montaj%FD