Vectra b Yağ tavsiyesi

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın yağ değişim zamanı geldi. Yağı servisete değiştirmiştim gm nin ucuz olan yağlarından 10W 40 koymuşlardı. Aracımda motorsilk te kullanmıştım. Ben bu yağdan pekte memnun kalmadım işin doğrusu. Şöyleki araç sesli çalışıyor. Şimdi ise Castrol magnetec düşünüyorum ayrıca bor power kullanacağım. Tavsiyeleriniz nedir?

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok önce açtığım konuyu tekrar dile getirmek istiyorum. Çünki Aracımın yağ değişim zamanı tekrar geldi. Gm den sonra Castrol kullanmıştım şimdi ise Mobil düşünüyorum. Ayrıca Tavsiyelerinizi bekliyorum.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda pek paylaşım olmuyor galiba. Gözlediğim kadarıyla sorunu olan herkes sorununu yazıyor fakat tam doyurucu bir cevap alamıyor. Baksanıza araç için yağ tavsiyesi istedik tık yok!

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben castrol magnatec 10/40 kullanıyorum memnunum,,borpower da koydum...yanlız borpower da performans pek artmadı gibime geliyo ama yakıt tasarrufu olayı doğru galiba,aynı gazla daha fazla yol yapıyorum sanki

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10-40 magnatec kulanyorun ve memnunum özelikle de kışın tek marşta alyo bu gün aldım 4 lt ya deyşimi geldi de 55tl filitre de 5 tl

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Castrol magnatec 10 40 .

divxserdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sanayideki ustalarım bana her zaman opelin kendi yağlarından uzak dur diyor.çok çabuk eriyip gidiyormuş.

gsi16v1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarı sentetik yağ yarı sentetiktir gm castrol aynı.tam sentetik alın ne olursa olsun