vectra b ye tüp taktırıp pişman olan varmı

by_chiko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Bende Taktırdım Atiker Sıralı Sistem ben çok ama çok pişmanım keşke daha önce taktırsaydım bosa vermısım okadar benzın parasını :)

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,5 yıl (60000km) oldu taktıralı.Tartarini marka.Bu süre zarfında motor parçası olarak sadece bobini değiştirdim.90000km ye gelmişti araç belki ömrü bu kadardı belki lpg den oldu bilemiyorum.Bazen rolanti dalgalanması ve özellikle çok soğuk havalarda motor ısınana kadar nadiren silkeleme yaşadım.Bunun dışında ekonomik olmasından ve çekişinden gayet memnunum.

eski kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 97 cd var sirali atiker var üzerinde hiçbir sorun yaratmiyo.hemde servis aği parçasi bol,uygun.tavsiye ederim.daha öncede başka marka bi aracimda vardi bi sikinti yaşamadim.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
voltran vardı bende berbattı. ankara kırşehir yolunda 180 le giderken yokuşta bi doblo beni geçmişti.. dip gaz gitmeme rağmen araba hızlanmadı 180 i geçemedim 2.0 arabada. baya bi parçasını değiştim enjektörler felan ama adam olmadı..

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende haziranda taktırdım ve birkaç bin km dir kullanıyorum, vectramın bunda haberi dahi olmadı, o hala kendini benzinli zannediyor :)) Atiker/ Özençler/ Çorum