vectra b

boring54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım fakat aracımda memnun olmadığım çözemediğim sorınlar var ne yapmam gerekiyor sizlere danışmak istiyorum.araç sıralı lpg li 2.0 gls
1)aracım sabahları ilk basmaya çalışıyor fakat ısınınca 10 15 saniya geç alıyor bu seferde arıza ışığını yakıyor geç çalışması uyuz ediyor beni geç olarak çalıştırıp stop edip hemen basarsam marşa bu sefer hemen çalışıyor arıza lambasıda sönüyor.daha önce eksantrik sensörünü değiştirdim 1 ay felan oldu . ne yapmalıyım teşekkürler...

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu teknik servis bölümüne açarsanız anında cevcap alırsınız.

zaten orda ısınınca geç çalışıyor diye başlılar var.

webo_47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb aracınızın ısı sensörünü değiştirirseniz sorun gidebilir ve gaz kelebeğini temizletin

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım fakat aracımda memnun olmadığım çözemediğim sorınlar var ne yapmam gerekiyor sizlere danışmak istiyorum.araç sıralı lpg li 2.0 gls
1)aracım sabahları ilk basmaya çalışıyor fakat ısınınca 10 15 saniya geç alıyor bu seferde arıza ışığını yakıyor geç çalışması uyuz ediyor beni geç olarak çalıştırıp stop edip hemen basarsam marşa bu sefer hemen çalışıyor arıza lambasıda sönüyor.daha önce eksantrik sensörünü değiştirdim 1 ay felan oldu . ne yapmalıyım teşekkürler...

NURETTİN TEKİN

kardeşim egzantrik sensörünü değiştirdim demişsin birde krank sensörünü değiştirde sorun kalksın ortadan
bu sensörler istisna tek değişir ben yıllardır birinide verse 2 sini beraber değiştiririm değişmesende çok kısa bi zamanda diğeride arızalanıyor
sorun burda ok