vectra b

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadaşlar 1 haftadır aradığım ürünü çok zor buldum ve satın aldım sizce şık olacakmı ? yorumlarınızı bekliyorum ürünü bulmak istiyenlere yardımcı olabilirim. orjinal opel gm opc ürünüdür.

Son düzenleme:

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü nerden temin ettiniz ve fiyatı nedir ?

ürün türkiyede yoktur. Almanya fabrikadan sipariş verilmiştir. 21 gün sonra elime geçicektir. fiyatı 260 tl dir. lakin opel yetkili servislerindeki çalışanlar ürünü bulabilmeleri için parça kodu istemektedirler çünkü kendileri bulamıyor parça kodu iş yerimdeki bilgisayarımda kayıtlıdır.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürün türkiyede yoktur. Almanya fabrikadan sipariş verilmiştir. 21 gün sonra elime geçicektir. fiyatı 260 tl dir. lakin opel yetkili servislerindeki çalışanlar ürünü bulabilmeleri için parça kodu istemektedirler çünkü kendileri bulamıyor parça kodu iş yerimdeki bilgisayarımda kayıtlıdır.

ürün elinize geçtiğinde haberleşelim almayı düşünebilirim

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor bulunan bir parça değil sadece getirmesi sorun oluyor.Büyük ihtimal ebay almanyadan aldınız fiyatıda 90+postage...

deutschland postasını dhl almış.gümrüğe takılacak ve 70-100 tl vergi vereceksiniz.Tecrübe konuşuyor

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor bulunan bir parça değil sadece getirmesi sorun oluyor.Büyük ihtimal ebay almanyadan aldınız fiyatıda 90+postage...

deutschland postasını dhl almış.gümrüğe takılacak ve 70-100 tl vergi vereceksiniz.Tecrübe konuşuyor

yok ebaydan almadım. lakin katalog kodunu ebaydan alıp opel yetkili servisine katalog kodunu verdim parçayı bulmak zor değil elbet ama burada üretim olmadığı için yurt dışından geleceği için resmini opel yetkili servislerine gösterdiğimde malzemeyi bulamıyolar kodunu bulmak lazım diyorlar ben kodunu zor buldum demek istedim hocam.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size bişey daha söyleyim.Parça gelince üzerindeki Made in Turkey yazan gm logosunu görünce şok olmayın...

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size bişey daha söyleyim.Parça gelince üzerindeki Made in Turkey yazan gm logosunu görünce şok olmayın...

şaka yapmayın :) oldu olası nerede bulabileceğimin de bilgisini verirseniz çok makbule geçicek henüz ücretini ödemedim çünkü :) fiyat karşılaştırması yapabiliriz.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yoo şaka yapmıyorum resimdeki benim aracım.2 sene önce almanyadan almıştım.plastik poşetinde "made in Turkey" yazıyor gayet güzel.hatta ingiltereden aldığım orjinal alarm sisteminin kablolar Delphi/Bursa Turkey şeklinde

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön tamponu nereden aldınız ücreti nedir.