Vectra B'ler Buraya..I LoVE Vectra.

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç aktif değiliz arkadaşlar.
benim araç dünden beri çalışmıyor. sanırım marş motoru arızası. hadi hayırlısı

piton18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok iyi olmuş elinize sğlık.bende 99 model 2000cc otomatik cd var.ama araba pert olmuş.tamir gördükten sonra ben aldım hız göstergesi 182,000 de kalmış çalışmıyo abs ışıgı alarm verıyo sanayıde sordum hız gostergesı ıle alakalı olabılır dedıler ama abs devrede.bir çok elk kablosuda boşta bunun haricinde klimada çalışmıyo neden bılmıyorum?motor çok ıyı konumda şanzumanda ıyı 3 depo yakıt aldım sımdıye kadar sıkıntı olmadı ama dun hararet yaptı anlamadım suyu azdı sanırım yoksa 20 km de dogan bıle hararet yapmaz.bu araçla ılgılıdıkkat edılmesı gereken şeylerı soylersenız sevınırım.ben gemı makınaları okudum 2005 den ıtıbaren gemılerde calısıyorum makınadacılık bılgım ıyıdır gemıde ama opelın kaputunu kaldırınca o kadar cok sey var kı bılmedıgım utancımdan kapatıyorum...sımdıden tskler

piton18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çankırıda ıkamet etmekteyım araca baktırmak ıcın bugun sanayıye gıttım arabadan anlayan cıkmadı dıyebılırım sanzumana dahı bakamadılar.bende sınırlendım bıraktım geldım tanıdık opelcı varmı buralarda uzun yola cıkmadan baktırmak ıstıyorum tskler...

toprak777

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de arıyorum eğer bulabilirsem aranıza katılabileceğim saygılarımla
erdem p.

izmrlix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni üyeyim kabul ederseniz vectra ailesine katılmak isterim.2001 vectra comfort 1.6 ama canavar gibi :)

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra cd

vectra cd 98 hatasız km 92000

attachment.php

Ekli dosyalar

• IMAG0208.jpg
    IMAG0208.jpg
    46.4 KB · Görüntüleme: 98