vectra c 1.6 elegance hakkında...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
54 binde olduğuna kanaatimiz yüksek....daha 49 binde trigeri değişmiş.servisten baktırdık...11/06/2011de de muayneye girmiş...ilk sahibinden garaj arabası....didik didik ettik ayrıca...motor performansı vs filan sıfır gibi çıktı...
hayırlı olsun...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürederim....

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, çok güzel bir seçim olmuş, Allah her daim ilk günkü ağız tadıyla kullanmak nasip etsin.

LPG dönüşümü için nacizane bir tavsiyem olacak, araçta vw'cilerin "hitler motor" dedikleri, borada ve golfte de kullanılan 1.6 motor var, atiker'le bile sorunsuz kullananlar var, prince o motora çooook fazla gelir.

Edit: Prince'in fiyatını şimdi farkettim, aradaki fark o kadarcık ise yukarıda yazdıklarımı hiç dikkate almayın, prince taktırın.

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, çok güzel bir seçim olmuş, Allah her daim ilk günkü ağız tadıyla kullanmak nasip etsin.

LPG dönüşümü için nacizane bir tavsiyem olacak, araçta vw'cilerin "hitler motor" dedikleri, borada ve golfte de kullanılan 1.6 motor var, atiker'le bile sorunsuz kullananlar var, prince o motora çooook fazla gelir.

Edit: Prince'in fiyatını şimdi farkettim, aradaki fark o kadarcık ise yukarıda yazdıklarımı hiç dikkate almayın, prince taktırın.

teşekkür ederim....amincümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etisin rabbim..

bugün aracı hem üzerime aldım...hem landirenzo lpg kiti taktırdım.....landirenzoda olan bir özellik sanırım...araç sıcaklığı 50derece ve üzerindeyse araç benzine geçmeden direk lpg çalışabiliyormuş...yani yazın marketten bir kaç parça bişeyler alıp çıkarken yada 5-10 dk bir yere uğrayıp çıkmanız gerekirken araç benzin yerine 50 derecenin altına düşmediği için direk lpg de çalışıyormuş..birde kışın lpg ye geçme derecesini düşürebiliyormuşsunuz...kışın lpg ye geçme motor sıcaklığını 30derece olarak ayarladı usta....böyle güzellikleri varmış...bu kitin....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim....amincümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etisin rabbim..

bugün aracı hem üzerime aldım...hem landirenzo lpg kiti taktırdım.....landirenzoda olan bir özellik sanırım...araç sıcaklığı 50derece ve üzerindeyse araç benzine geçmeden direk lpg çalışabiliyormuş...yani yazın marketten bir kaç parça bişeyler alıp çıkarken yada 5-10 dk bir yere uğrayıp çıkmanız gerekirken araç benzin yerine 50 derecenin altına düşmediği için direk lpg de çalışıyormuş..birde kışın lpg ye geçme derecesini düşürebiliyormuşsunuz...kışın lpg ye geçme motor sıcaklığını 30derece olarak ayarladı usta....böyle güzellikleri varmış...bu kitin....

bütün kitler öyleki zaten. radyatör suyu 30 dereceye ayarlanmıssa zaten su sıcaksa direk lpg'de çalışır

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün kitler öyleyse iyi ama değilse bu güzel bir özellik...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker kullandık astramızda aynıydı vectramızda zavolli var corollada brc var hepsi aynı. ama yazın beklemeyin arabanın radyatöründeki su 50 derece olsun ilk çalışmada :D ama 1 dakika olmadan geçiyor yazın lpg'ye. kışın sıkıntı hava soğuksa 35 dereceleri bulmak kısa mesafe kullananlar için sıkıntı oluyor...