vectra-C 1.9 cdti- passat 1.9 tdi otomatik-toyota corolla 4D-4

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
mucip abi passat güzel ama vectrada da gözüm kalmadı değil yani 30 a kadar limitim var ama illaki pazarlık payıda vardır ben araba satarken bişey öğrendim adam arıyor 15 yazmışsın mesela direk 12.5 olmazmı diyor ben utanırım söyleyeyem ama adam sanki 250 lira düşüyor gibi söyluyor 2500 eksiği.bende önumuzdeki hafta konyaya gidip geleceğim ondan sonra ağırlık vereceğim hoşuma gitsin mardin van artvin önemli değil yeterki içim ısınsın

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
En donanımlısı Highline II'dir. Ayrıca o aracın yolcu hava yastığı patlamış. Göz göre göre yalan söylüyorlar.
bende hıghlıne diye biliyorumda exclusive de gördüm cd çalar vardı ondan tereddütte kaldım. o allahın emri patladığı bariz bellide insanı ne keriz yerine koyuyorlar onu anlamadım.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ilanlara bakıyorum çeşit çeşit işler var adam orjinal yazmış plakayı sorguluyorum 190 binde muayneye girmiş .araçın göstergesi ilan detayı 145 bin gösteriyor.bazılarıda detaylar için arayalım görüşelim diye yazmış otomatikmen kafamda tamam bu kesin pertten çıkma diye bi ibare beliriyor

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilanlara bakıyorum çeşit çeşit işler var adam orjinal yazmış plakayı sorguluyorum 190 binde muayneye girmiş .araçın göstergesi ilan detayı 145 bin gösteriyor.bazılarıda detaylar için arayalım görüşelim diye yazmış otomatikmen kafamda tamam bu kesin pertten çıkma diye bi ibare beliriyor

Geçen gün bende 5664 e mesaj attım benim arabanın plakasını sorguladım muayene ile ilgili bilgiler gelmedi, sen 5664 e plakayımı mesaj atıyorsun ?

Ayrıca sana bakman için verdiğim linklerdeki üç araçta dizel ve üçü de otomatik. İl olarak ayırmadım sadece fikir versin diye verdim linkleri. İyi araştırıp ona göre araç almanı öneririm. Allah kolaylık versin , araba almak satmaktan zordur.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Geçen gün bende 5664 e mesaj attım benim arabanın plakasını sorguladım muayene ile ilgili bilgiler gelmedi, sen 5664 e plakayımı mesaj atıyorsun ?

Ayrıca sana bakman için verdiğim linklerdeki üç araçta dizel ve üçü de otomatik. İl olarak ayırmadım sadece fikir versin diye verdim linkleri. İyi araştırıp ona göre araç almanı öneririm. Allah kolaylık versin , araba almak satmaktan zordur.
5664 5 mesaj atsam 4 üne muayene mesajı geliyor abi hasar yazıp plakayı yazıyorum cevap geliyor arkadan muayne mesajı geliyor.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm, tamam teşekkürler, ben hasar yazmıyordum. Birde öyle deneyelim bakalım.

denedim ama yine muayene ile ilgili mesajlar gelmedi,

5664 e ,

hasar 34ad033

şeklinde mesaj attım

cevaben;

Kayitlarimiza gore ***4952 SasiNo lu aracin 1 adet hasari mevcuttur. HSR1:30/05/2007, Carpma

---

şeklinde cevap geliyor. Bir tuhaflık var bu işte neyse. :confused:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En donanımlısı Highline II'dir. Ayrıca o aracın yolcu hava yastığı patlamış. Göz göre göre yalan söylüyorlar.

B5 kasalarsa böyle bir söylem vardır, doğrudur...B5.5 için de geçerli DEeğildir....Yani 2001-2005 arası passatlar için.Bu yanlıştır.Trendline-Comfortline-Exclusive-Highline olmak üzere 4 farklı donanım seçeneği vardır.İlanlarda kişiler highline2 olarak ilan başlığı vermiştir.Bunlar yalandır.b5.5 kasalarda yani 2001-2005 kasalarda hıgline II diye birşey yok...hepsi hıglinedir..ilanlara bakmayın gidin o arabının ruhsatına bakın dediğimi anlarsınız...Aynı şekilde birçok uyanık satıcı da comfortline aracının tampon çıtalarını boyatıp içine de bi deri döşeme çektirip highline diye satmaya çalışıyor.;)sonra ardığında bu hıgline 1 diyorlar...oysa ya confortlineden yada exclusiveden artı özellik eklenmiş araçlardır...uyanıklar hıgline I diyorlar sonra...

Son düzenleme: