vectra c 2004 motor rektefe

cofibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel vectra c kasa aldım 2004 elegance yeni motor yaptırdım. nasıl açmam gerekiyor. kimi bas korkma diyor kimi rolantide bin zorlama diyor ne yapmam gerek? birde vuruntu sensörü hata verdi bugün?? nedemek nasıl çözebilirim. teşekkürler şimdiden

erdem_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah başka bişey olmaz kardeşim vuruntu sensörünü bilmem ama yeni motor yapıldıysa bas korkma :D

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel vectra c kasa aldım 2004 elegance yeni motor yaptırdım. nasıl açmam gerekiyor. kimi bas korkma diyor kimi rolantide bin zorlama diyor ne yapmam gerek? birde vuruntu sensörü hata verdi bugün?? nedemek nasıl çözebilirim. teşekkürler şimdiden

maliyet ne oldu acaba?

turbo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor toplandıktan sonra 1 -2 gün sürer arıza lambaları ,gözden kacan,gevsek kalan sensörler lamba yakar..vuruntu sensörünün cıvatalarını kontrol ettırın..

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun. yapılan yeni motoru zorlamak bence doğru değil. belirli bir rodaj süresi olması gerekiyor.
vuruntu sensörü mevzusu da umarım düşündüğüm şey değildir. sensörü yada kabloları kontrol edince geçer inşallah