Vectra c alacağız artısı eksisi nedir arkadaşlar acil yardım.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra c kasa almayı düşünüyoruz bu aracı her yönüyle bana tanıtırmısınız artıları eksileri , alırken özellikle bakmam gereken noktaları , motoru bu kasaya yeterlimi , kısacası şu an bizde 2000 model golf 4 var ondan vectra c ye geçmemiz mantıklımı , sonradan bize golf 4 ü aratmasın?

bu linkteki aracı beğendim alırsamda elegance düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...enk-beyaz-inci-vectra-elagance-91656192/detay

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra dan inip de kesinlikle golfe binmezsin o konuda müsterih ol..1.6 vectranın performansı yeterlidir ama çok tatmin etmez drag yarışlarına katılmadığın müddetçe sıkıntı olmaz.normal ecotech motorlar biraz yağ eksiltir..konfor ve donanım gerçekten üst düzeydir..bide çuukura falan düşünce biraz ses yapar ama viraj kabiliyeti gerçekten on numaradır..
kısaca temiz kullanılmış bakımı zamanında yapılmış vectra şiddetle tavsiye edilir

the İMAM
'06 elegance

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim yorumunuz için peki alırken bakmam gereken kritik noktalar nelerdir?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelik temiz bir araç bulmak olmalı tabi ki de, ama almışken C1 kasalarda 1.8 motor olması lazım, onlara da bir bakın. LPG ile cebinizi çok yormaz, hem de performans daha iyi olur. Ayrıca yaştan dolayı mtv'de alt dilimden olacak.