Vectra C angel eye halka

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşalr bn aranızda yeniyim.vectra aldım 2,el 2004 model fakat bna araç çok sade geliyor ilk olarak farlara angel eye halka takmak istiyorum.bu mümkünmü?ekstaran farlara ne yapabilirm daha.ayrıca arka tampon marşpiyeri nerden bulabilirm çift çıkışlı.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.eğer siznde aracı görsel olarak güzelleştirmeye yönelik yardımcı olursanız sevinirim ama makul olsun malum öğrenciyiz:)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum kurallarda da belirtildiği gibi kendini tanıtman lazım ilk önce daha sonra sana gerekli yardımı yaparız.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tanıtma işlemini nası gerçekleştiricem ki

logangunayy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadas kendını tanıttımı bılmıorum ama soruyu yıneleyecek olursak vectra c ye angel eye far nerden nasıl temın ederız nasıl olur ben daha once gormedımde :)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu sonradan içine konanlardan al bide siyaha boyat mis gibi oldu

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide kendin ypıyosun bildiğim kadarıyla hemde jaluzi perdelerin kapama çubuğundan yapıyolar önce kesiyolar uzunluk boyunca enine çiziyolar hafif ısıtarak büktükten sonra uygun ampulleri vtakıp farın içine montaj ediyolar.Gayet güzel duruyo

Son düzenleme:

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim atarbilir misin jaluzi he_??süpermiş yaw...resim olsun yaw merak ettim şimdi...

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun tabiki de ben adam madem o akdar uğraştın açtın farı güsel bi renk koysaydın ya...belli bile olmuyo..
o deil de ben arabaya yapmaya çalışsam benim farlarda en ufağından bi ovallik bile yok nere koyacam o halkayı_??