vectra c brc mi atikermi ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni aracımı aldım maalesef lpg si yok yarın lpg taktırmayı düşünüyorum yalnız atiker 900 brc 1500 tl fiyat verdi brc tabiki daha iyi ama arada ciddi fiyat farkı var atiker de sürekli beyin enjektör sorunlarından bahsediliyor sizce atikerde sorun yaşarmıyım

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kaç ay önce gözüme çarpmıştı şimdi konuyu bulamadım ama bir arkadaş brc taktırmıştı çok memnundu tıkır tıkır işliyor demişti...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sadece markaya para ödemeyin... Haydar hocam bile yıllardır dedi durdu adam önemli olan amacı :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka onemlı degıl onemlı olan ustasıdır , hangı USTAya (bakın usta dıyorum ustayım dıye gecınen degıl) giderseniz gıdın sıze bunu soyler ve parayı sokaktan toplamıyorsanız ucuz olanı takalım der ;) şahsen benım ustam tamda boyle yaptı , 900 tl atıker maşallah tık yok :) Kredı kartına pesın fıyatına 12 taksıtte yaptı :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Corum yazıyor profilde özencler otogazdan başka yere gitmeyin. Tr nin bir numaralı LPG dönüşüm noktası orası zaten.

Brc ve özencler başka bir seye gerek yok.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet özençlerle görüştüm gayet profesyonel bir ekip atikerde takıyorlar ama brc tavsiye etti atiker takmaya başladıklarından beri 11 tanesinin ecu su garantiden değiştirmişler durum bu dedi brc yi şiddetle önerdiler ama istersen atikerde takarız dediler 600 tl fark var arada ona takıldım biraz duygusalım yani :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
BRC markası eğer iyi bir usta elinde montaj yapılmaz ise sorunu bitmez benden söylemesi...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC ile atiker arasında aman aman bir teknoloji farkı yok + yedek parça tofaş gibi siz düşünün. 11 Tane garantiyle değişen ECU var ise bu seri üretim hatası olmalı, geri bildirim yapmayacak kadar işgüzarlık söz konusu veya ticari kaygılar...son karar sizde.

emre34143414

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker

opel vectra c kasa bende var 1 hafta önce atiker taktırdım şu ana kesinlikle sorun yaşamıyorum. istanbul trafiğinde 300 yakıyor daha uzun yolda deneyemedım bende atiker taktır