vectra c ekran

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi günler
bende 2005 model corsa c 1.4twinport enjoy var
arabamda teyp olarak cd30mp çalar var
ben aracımın bilgi ekranını değişmek istiyorum arkadaşımda vectra c ekranı var. onu takmak istiyorum. tigralardaki gibi büyük ekran olsun dedim. ama ekran önceki arabadan çıkartılırken resetlenmemiş (boşandırılmamış) ve ondan dolayı takamıyoruz.
Takabilmemiz içinde bir tane vectra c ye taktıp ekranı resetlememiz (boşandırmamız) lazım. yardımcı olabilecek arkadaş var mı? aylardır vectra c bulamıyoruz :(

veya ekranın sporuna boşandırılmış ekran imajı atmak gerekiyor. İmaj dosyası bulursak da olur.

arkadaşlar aylardır bununla uğraşıyorum yardımlarınızı bekliyorum. :(

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herhangi bir vectra c değil sökülen vectrayı yada teybini bulmanız gerek o yüzden boşuna vectra c aramayın. Teyp olsa yapanı duydum da ekran için yazılım atan bi yer hiç duymadım yetkili servisi deneyin derim onlardaki globaltis ve tech2yle obd bağlantısıyla atılabilen bütün güncel yazılımları atabiliyorlar.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni daha önceden o şekilde yönlendikleri için bilgim bu şekilde.
izmirde bir yerle görüştüm imaj dosyasını bulursan yapabiliriz dedi.
sökülen vectrayı bulmam imkansız
aylardır bununla uğraşıyorum ve ekran boşu boşuna elimde bekliyor :(

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lcd ekran bilgi girişleriyle çalışır.Kendi başına bir ecu sistem kontrolü oldugunu duymadım.Üzerinde bulunan yazılım entegresi de versiyon yazılımıdır bu yazılımda bilgi satırları başlangıç ve dagıtımı için giriş kapılarının kodlarına sahiptir.Bu kodlar ekranda başlangıç resim,yazı sitili,satır aralıgı gibi taban yazılımını yönetir.Resetleme işlemi olmaz.Sabit yazılımdır.Araç ecu sistemi bilgi çıkışları ile paralel çalışır.Bu ekranda görünen bütün özellik verileri ecu kontrolünden çıkan datadan ekrana yansır.

Bu ekranların digital veri girişleri zaten bellidir.Soket yapıları aynı olması gerek daha ziyade pin uçları aynı olması gerekiyor.Bunlar tespit edilmedenmi taktınız denediniz?Bu şekilde yaptıysanız yanlış işlem olur.Farklı kasa ürünleri tabanıda farklı.

Size yazılım diyenler bunu hangi mantıga dayanarak söylüyorlar ki?