Vectra C emme manifoldu

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2006 model vectra c ye emme manifoldu taktirmak istiyorum fiyatlari ne kadar bilen var mi?? tavsiye eder misiniz? ne kadar guc elde ederim? bunun disinda chip tuning uygulasam ve kutu ici filtre taksam toplam ne kadar guc elde ederim?

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
best servise sordum supersprint in uygun emme manifoldu 1700 € dediler cok pahali geldi acikcasi. tesekkur

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Supersprint'in emme manifoldu olduğunu sanmıyorum, o egzost manifoldu yani headers'dır.Ben kendi aracıma dbilas'dan getirmeye çalışıyorum, onun da bedeli chip dahil 1.200€ civarında...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
best servise mail attim gelen cevapta 1700 € diyolar dbilas dan baktim 1186€ diyo emme manifolduna

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili BBA kardeş, ne kadar ekmek o kadar köfte misalı arabanı güçlendirmen için çok para harcaman gerek. Bence sat arabanı, temiz bir 2.0 T modelini al. Fiyatları uygun. Yapman gereken temizini bulmak. Acizane fikrim budur benim.

Saygılarımla.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satmama imkan yok keske oyle bi imkanim olsa da satip guclu motorunu alsam ama arabayi alali daha 11 ay oldu bu yuzden satamam ama guclendirmek icin para harcayabilirim dogru soyluyosun ne kadar ekmek o kadar kofte ama ben ileri duzey bi modifiye istemedigim icin az ekmek az kofte ;)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun ankarada oms diye bir yere emme manifoldu sordum vectra c icin daha cikmadi dediler haberi olan var mi???

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun ankarada oms diye bir yere emme manifoldu sordum vectra c icin daha cikmadi dediler haberi olan var mi???

Daha önce de dediğim gibi www.dbilas.de 'de sorularının cevabı var.Products kısmından Flowtec-intake manifolds kısmına bakarsan Vectra C 1.6 için emme manifoldu olduğunu görürsün.Yalnız dikkat edeceğin bir nokta var, listede görünen Z16XE twinport olmayan ecotec'ler için, sen Z16XEP'ye bakmalısın.Eğer Z16XEP için Vectra C görünmüyor ise Astra H kesin vardır, ortak motor olduğundan uyum sorunu yaşanmaz, ancak en iyisi teyid için dbilas'ı araman...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben internet ten siparis vermek istemiyorum ankara da biyerden alip taktirmak istiyorum internetten siparis vermeye guvenemiyorum