Vectra c Hakkında bildikleriniz lütfen yardım!

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c almayı düşünüoyrum hakkında bildiklerinizi paylaşabilirmisiniz

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 2005 confort bide 2.elde kaç km den fazla alınmamalıdır

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hocam ben astra g'den sonra 2005 comfort aldım. Gösteriş konfor donanım herşey var.
şimdi vectrayı satıyorum 2007 2008 modelini alacağım. vectradan sonra ne alsam diye çok aradım ama yok vectra c başka...
birde 3 tane falan konu açmıssınız tebrikler...

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şey sorabilirmiyim Vectra C ler Vectra b kadar çekiş yok diyolar doğrumu acaba bu söylenti

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 motor alırsan çok performans bekleme ama yetersiz de değil... 2.2 alırsan bir daha 1.6 sına binmezsin... Tabii aradaki yakıt farkı ve vergi farkını düşünmekte lazım...

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C mükemmel ötesi bir araçtır temizini bulursan , 1.6 motor uzunda iyidir kalkışta zayıftır ,passatın 1.6 sından hızlıdır , kimse pasata yok bu araç çekmiyo falan demiyo adın çıkmaya görsün.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle vectra c den ne beklediğiniz önemli...Güç mü, donanım mı, yoksa ortalama olsun ama vectra c olsun mu istiyorsunuz? Örn 1.9 cdti motorlu vectra c ler fevkalade..Zamanında araştırmıştım...Ekonomi + Güç + Donanım + Tasarım hepsi bir yerde bir araç...Eğer düşünüyorsanız c2 elegance ve hatta opc paketli almanızı öneririm..Vectra C dendiğinde 2.0 T ve 1.9 cdti en iyilerdendir..Yılına göre vergisi değişecektir..05-08 modelleri mevcuttur..Ülkemizde sınırlı sayıda vardır ama az da değildir..10 hava yastığı,koltuk ısıtma,(deri ya da deri kumaş karışık koltuk ile gelir),xenon far,far yıkama,esp+,AFL(2-3 vectra c1 v 2 de gördüm,mercekleri biraz büyüktür),Triptronik vites, ön-arka park sensörleri, çift dijital klima,cd çalar,yol bilgisayarı,lastik basınç sensörü,far sensörü,yağmur sensörü(yağmur yağdığında da farlar otomatik yakılır),hırsızlık önleme sistemi(cam kırılma uyarı sensörü ve ışık yayma), yağmur yağdığında eğer açıksa camları ve varsa sunroofu otomatik algılama ve kapatma,sürücü koltuk soğutması(bzılarında genelde 08 elegn),renkli ekran(bazılarında) ve opelin o dönem serisindeki en kaliteli ses çıkışını veren radyo sistemi cd40 Opera ya sahiptir,hız sabitleyici,el gazı,elektrikli ön koltuklar ve 3 ayrı hafızalı(aynalar) sürücü koltuğu,geri viteste sağ dikiz aynasının kaldırımı ve sağ arka tekerleği göstermesi,elektrikli arka perde ve manuel arka yan perdeler vs vs gibi donanımlara sahiptir elegance paketlilerin geneli..Ortalama 7 L yakar.Zorlansa da 7.5 L yi geçmez..Çünkü kasa ve motor kombinasyonu süperdir.. 1900 cc, 320 nm tork ve 150 hp ye sahiptir..Yazılım atanları biliyorum..Yazılımla ~180 hp ve 390 nm güç alınabiliyor..Araç 6 ileri zaten...Hem az yakar hem de bu motorla uçulur...Şu anda vectra c pazarında en kıymetli araçtır..Bu aracın yanında makyajlı kasa vectra cler (c2) en baz donanımdan en fullüne doğru essentia,comfort,elegance,cosmo,opc diye devam eder..C2 kasalarda bir süt donanım paketine ait donanımlar alt donanımlarda sunulabilir..Örn; deri koltuk ve ön koltuk ısıtmalı comfort ya da ön-arka park sensörlü comfort donanımlı vectra c2 ye rastlayabilirsiniz..Yine motorlar bazında da 1.9 cdti comfort c1-2, design edition vardır..Verilen paraya hakkını sonuna kadar size geri sunan bir otomobil bence vectra c..Alacaksanız ve aracınızı uzun yılları kullanıp ekstra donanımlar yüklemeyi planlıyorsanız,2005 sonrası elegancelere bakın derim..

Umuruyorum sağlıklı bir vectra c ye denk gelirsiniz de söylediklerimizi daha iyi anlarsınız ;) aksi halde sahibi tarafından harcanmış bir vectra, kendi sahibini ya da yeni sahibini harcamakta zaten yerden göğe haklıdır...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b den sonra artık hiçbir arabayı sevemem derken c kasa aldım ve aynı tutkuyu hatta fazlasını yaşatıyor insana inanın.şekil rahat ergonomik bir araç

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltukları özellikle volvo s40la istanbul yaptım 2 haftada 2 kere arabam arabam güzel arabam dedim ya :) ne güzel koltuklarımız varmış...