Vectra C kasalar için koltuk kılıfı seçimi

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar saçma gelecek ama sanayiye gittim aracım aldığımdan beri kılıfsız olarak kullanıyorum. oğlumdan ötürü çok çabuk kirleniyor ayağını basıyor falan, kılıf taktırmak istedim. 100-150 tl aralığında 3 farklı kılıfcıya gittim hepside abi parana göre kılıf var demeye getirdi. söylediğim para aralığında ise orta sınıf fakat güzel bir kılıf takarız dedi :) bunlardan birisine taktıracağım fakat aklıma takılan bu kılıf tam oturacak mı ? potluk yapan yerler olacak mı ? güzel durmazsa parasını falan dinlemem söker atarım. bu yüzden marka model de yok yani şu marka taktır güzel olacaktır diye. bu konuda özellikle aynı araçtan olan arkadaşlarımın düşüncelerine ve tavsiyelerine ihtiyacım var.
saygılarımla

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süet deriden sıkı gergin duran dikişleriyle orjinal deri koltuklardan bile güzel görünen kılıflar dikiliyor.300-400tl ye.iyi bir döşemeci bulursanız memnun kalırsınız.

Sony z5 ile gönderildi

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar saçma gelecek ama sanayiye gittim aracım aldığımdan beri kılıfsız olarak kullanıyorum. oğlumdan ötürü çok çabuk kirleniyor ayağını basıyor falan, kılıf taktırmak istedim. 100-150 tl aralığında 3 farklı kılıfcıya gittim
saygılarımla
b64cf9ff320b835650b373853b788ecc.jpg

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu paranın yarısına döşemeci ölçüp tam oturtarak dikiyor daha güzel duruyor araçta

Sony Z5 ile gönderildi