vectra c lastik basınç sensörü

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c lastiğime hava basarken hava tabancasının ağzını biraz sert çekmişim iğneye zarar vermedi ama sibop başı kırıldı. Servise sordum sensörle beraber değişir işçilik dahil 170ytl dedi. Çüş yani! Çok saygıdeğer arkadaşlar biz bu arabalara hiç dokunmayalım olsun bitsin, Sensörle yakından uzaktan alakası olmayan bir parça kırılıyor ucunu değiştirmek yerine afede3rsiniz 170 ytlyi kitliyorşlar hemen! Sorum şudur: Bu işi çözmenin daha alternatif yolları varmıdır?

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170 ytl yi verdim paşa paşa :mad: Hızımı alamadım bide carbon cleane soktum motoru 45 ytlde ona verdim. ohhhhhhh . Bugünü 215 ytl'le kapattık sonunda...

Not: Burda yanlış anlaşılma oılmasın, sıkıntım servislerin fazla fiyat istemesi felan değil, gereğinden fazla olan orjinal parça fiyatları!

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sibop başı ile sensörün baglantısı nasıldır bilmem ama kanımca değişimi gereksizdir... garttis e de gelmeyeceğine göre üstüne bir bardak su iç benden... sağlık olsun...

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste yeni sensörü takınca eski parçayıda arabaya koymuşlar. Biraz inceledim sibop başı ve sensör tek parça. İçerden bağlılar yani. Değişimden önce bir iki kere hava basmayı denedim acaba yaptırmasam olurmu diye ama hava basamadım bi türlü, keza lastikçide hava basamadı.
Kıssadan hisse aman siz siz olun benzinliklerde vsvsv lastiklerinize hava basarken dikkatli olun. Hiç farkında değilken yok yere 170 ytl patlar cebinizde.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
o nasıl bişiy lastiklerin havası düşünce ikaz mı veriyor.

resmini ekleyebilirmisin nasıl bi parça o öyle

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam resmini çeker eklerim buraya. Lastik içi basıncı ölçüp RF üzerinde beyine gönderiyor. sibop başı bağlantısıyla sesörün kutusu birbirine ekli. Kibrit kutusu kadar bişey ama 170 ytl :mad:. Hala düşününce kan basıncım tepeye çıkıyor!

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası bakmadım özkan yansanayisine. Her yan sanayi kötüdür diye bir kural tabiki yok ama orjinal parça haricinde yan sanayi conta bile takmayı düşünmedim bunda ve önceki arabalarımda. Maddi bakımdan bile bile lades demek belki ama olsun napalım, gülü seven dikenine katlanıyor işte :) Alırken biliodum ithal arabaların parçalarının pahalı olduğunu ama bu parça için rakam cidden biraz fazla geldi. Sağlık olsun dielim (sinirim geçti biraz yoksa bu satırları yazamazdım :))