vectra c lpgli için buji

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bu hafta özel servise gittim yeğenimin tavsiyesi ile .usta ilk önce kat tan kaynaklanıyor dedi,daha sonra boğazdan olabilir dedi,egr valfi yapıyor olabilir dedi.vs....
gelelim çözümüne benim yeğen hiç bir şey yaptırma sadece sistemi yenilet dedi,usta bilgisayarı takıp sistemi yeniden yükledi araba fabrika ayarlarına döndü,
inanın ne vuruntu ne sarsılma,yukarı da saydığımız olumsuzluklardan hiçbiri kalmadı.ve en güzel olan da arabada müthiş bir performans artışı oldu,şaşırdım valla.sabahları çalıştırıp hiç teklemeden gidebiliyorum ve eminim ki yakıttan da tasarruf sağlayacaktır bu iş.çünkü arabanın çalışması dahi değişti.
işte değerli dostlarım benim vectra c de bütün sorunlar bitti (allah nazardan saklasın)eğer yukarıdaki sorunlar sizde de varsa hiç bir şey yaptırmadan gidin sistemi yenileyin.
bu iş aynı windovs gibi bir yer bozulunca bilgisayarlarımız tam verimli çalışmıor,malesef bu bozulmayıda araçlarımızda lpg yapıyormuş.ama ben gene de memnunum .
işte çözüm arkadaşlar en azından bir deneyin,inşallah sizin araçlarda da sorun hallolur.selamlar hepinize

Hocam başka deneyen varmı ya,, eğer diğerlerindede işe yaradıysa bende yaptıracam. Bendede vectra c 2004 var,, ve bu aralar LPG de teklemeye başladı. Taktırdığım yer buji dendir dedi. Ama benzindeyken hiç sorun yok canavar gibi.

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg için tek tırnak buji diyorlar?
ben çift tırnak vebuji koplosunu degiirdim sorun çözülmedi.
tekrardan tek tırnak buji taktım.her şey yolunda
yanlız gaz geçiş sıcaklıgını 35. 40 c aşaga olamyacak tekleme ondan da yapıyor.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay önce lpg taktırdım arbam vectra c 1 çalışmasında bir problem yok ama benzin lambası yandığında arasıra katalitik konventör lambası arıza veriyor,sebebi sanırım benzinin depoda uzun süre kalması.....