Vectra c marş dinamosu

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a.
Herkese merhabalar
Arkadaşlarım abilerim arabanın marş dinamosu uzun zamandır ses yapıyordu en son dün çalışmadı :)
Servise gittik özel hemde orjinal 260 tl yan sanayi 180 tl dedi komple değiştirecez tamiri yok dedi
Bende bugün oto elektrikci enişteye gittim o halletti sağolsun ALLAH razı olsun

Alınan 1 adet renault çıkması valeo marş dinamosu ondan aldık parçaları kullandık 40 tl çok para aldı vicdansiz hurdaci ama isimizin olduğuna baktık gerisi can sağlığı :)

y7ateve4.jpg

unytysap.jpg

2evebury.jpg

yzava2y8.jpg

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Güzel günlerde kullanasın kardeşim. Ben buna benzer parçaların tamir edilmesinden pek yana değilim. Şahsi fikrim tabi eğer bozulur ise yenisi ile değiştiririm. Birde benim araç otomatik ki eğer ki bozulur ise ahan da yolda kaldık demektir :D

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel günlerde kullanasın kardeşim. Ben buna benzer parçaların tamir edilmesinden pek yana değilim. Şahsi fikrim tabi eğer bozulur ise yenisi ile değiştiririm. Birde benim araç otomatik ki eğer ki bozulur ise ahan da yolda kaldık demektir :D

Valla üstadım satma niyetim var öyle olunca tamiri daha mantıklı geldi bir an için :)
Bide servis tanıdık çok oyaliyor beni arabayi birak yarın al falan filan

senin için çok sıkıntılı canım bilirim bi kere yolda kaldım takviye yapacak araba bekledim petrolde 1 saat en son biri yağ dökecekmis nerden dokecegini bilmiyor Muş şart koştuk yağı döker takviye yaparız diye :)

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA