vectra c mp3 sorunu

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2005 vectra da bazen mp3 (işin doğrusu sıklıkla) cd çaldıramıyorum.inanın cd yi okutabilmek için akla karayı seçiyorum.valla çok cd yi de kırıp attım sinirden. her yolu denedim en alt hızda yazdırdım nero ve diğer programları denedim yine olmadı.kataloğa baktım cd marka veya farklı alt renk olan cd deneyin diyor.bir de en iyi sonuç 74 dk lık cd lerde alınıyormuş
sizlerin bu konuda tavsiyesi varmı.hangi cd yi kullanayım.int de dolanırken audio cd lerde gördüm bunun bir faydası olumu acaba.ilginize şimdiden teşkkürler

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
eğer teybin cd30 mp3 ise hiç uğraşma kronik lens arızası.. ver servise 200 ytl ye yapıyorlar.. boşuna tamircilerde v.s yerlerde zamanını geçirme bende 3 ay uğraşmıştım aynı sorun çin..

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi diamond denedim oldu heralde biraz da cd kalitesiyle ilgili bu iş. en iyi kalite gümüş renkmiş sanırım.pazartesi bilgisayar dükkanlarını dolaşacağım.bir de audio için cd ler varmış bir tane de onlardan alacağı ama şimdilik favorim diamond

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
teyp mp3 çalar mı?

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya delirecem arkadaşlar bu gün aldığım diamond cd leri de okumadı cd çalar.heralde bir servis yolu görülnüyor bana.en son audi cd-r deneyecem o da olmazsa artık iyice dellenirim gibi

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Teybi açtır lensini aynasını temizlettir, olmazsa lensini değiştir.. CD de kalite gümüşe ve maviye doğru gittikçe düşer. En ii kalite sarıya doğru olanlardır. SONY cdr ler çok iyidir. Ben cdr500 trackçalarımda kullanmak istediğim cdleri mediaplayerden yazdırıyorum. şu ana kadar en iyi verimi sonyde aldım diğer tavsiyelerim philips ve benqdur. diamondda iyidir. dms tdk türü cdleri okumaz.

çelikendaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Aynı sorunla karşılaşmıştım zaman zaman cd'de okumama gibi sorunlar oluyordu Teflon cd'ler var zemini siyah olanlar birde öyle dene istersen....

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu arkadaşlar en iyi kalite maxell dediler aldım inanın ışığa baktığımda cd nin diğer tarafı görülüyor.en son audi cd kaldı eğer o da olmazsa servise gideceğim.yukarıda arkadaşımız 200 ytl demiş o da çok para .ne yapacağımı şaşırdım iyi mi.yarın b ir de okuldaki pc den yazıp deneyeceğim bakalım ne olacak

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yahu arkadaşlar en iyi kalite maxell dediler aldım inanın ışığa baktığımda cd nin diğer tarafı görülüyor.en son audi cd kaldı eğer o da olmazsa servise gideceğim.yukarıda arkadaşımız 200 ytl demiş o da çok para .ne yapacağımı şaşırdım iyi mi.yarın b ir de okuldaki pc den yazıp deneyeceğim bakalım ne olacak

hemşerim sen neden dinlemiyorsun beni:Ç)) aynısını bende yaşadım diyorum sana:) lazeri değişecek başka yolu yok