vectra c tavsiye edermisiniz..?

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bu aractan kullanıyorsun heralde abi nasıl bi arac bunlar

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzguna yavrusu şahin görünür derler ama eski aracım da Vectra C 1.6 elegance idi. O da fiyatına göre çok iyiydi şu anki de aynı şekilde. Genel anlamda Vectra C leri düşününce içlerinde en mantıklısı 2005 ve üzeri 2.0T ve 6 ileri şanzımanlı olanlardır derim. GTS bulabilirsen çok daha güzel olur, sadece görüntüde değil her yönüyle Vectra C ler içinde bir adım öndedir, OPC den sonra. Ne alırsan al temiz bakımlı az km li bir araç alırsan sorun yaşamazsın..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlamıyroum aman uzak dur diyenleri ömürleri boyu binmişlermi yada ne duymuşlar ne biliyorlarki aman uzak dur diyorlar..

bunu diyen insanlara ne alıyım desen sana diyicekleri abi git renault al parçası ucuz emin araba yada git doblo al taş gibi araba her yerde servisi var falan derler.. bu zihniyetteki insanlar abi bulaşma der..

şimdi bindiğimi aracı bende övicek değilim daha aldığım günden beri allaha bin şükür neden aldım dedirtmedi tam aksine kaç defa keyfi rahat battı satmayı düşündüm ama düşününce yerine bu ayarda ne almaya kalksam üstüne ibr vectra parası eklemem lazım yada aynı ayarda eski km si 200 bine gelmiş a6 eski 5.28 lerden falan almam lazımki kessin attan inip eşeğe binmeyelim.. onada ne gerek var..

aracımda her şey var far sensörü yağmur sensörü koltukısıtma deri döşeme hız sabitleyici bir sürü airbag abs esp her tür sistem geniş ferah konforlu rahat uzun yolda kaymak gibi gidiyor.. daha ne olsun..

yani bu aman laınmaz diyenler neye dayanarak aman alınmaz diyorlar birde onu açıklasınlar benim aracım daha normal bakımları dışında servise girmedi bir sorunda çıkartmadı.. bir ben xenon takmışdım o sıra o zamanda ben kaşındım arıza ışığı yakdı bir ara onla çok uğraşdım ama onuda halletik arabanın uzun kısa sislerde exnon var..

yani aracımda yok yok maşallah bu gün giriş sınıfı sıfır bir a4 alsam 35 bin euro 70 bin tl para oda giriş sınıfı a4 baz model 1.8 olanı arabada ne var donanım olarak deseniz benim aracımdan eksiği var fazlası yok.. koltukları kumaş koltuk ısıtma yok.. koltuklar manuel elekltrikli değil.. yani aracımdan eksisi var artısı yok..

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tesekkur ederim abi o zaman ben 20.t lere bakıyım inş. alırım vectra a gt mı satarsam alacam ben opelciyim abi gittiği yere kadar opel opel opel saygılar sunuyorum sizelre

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good::good::good:

bende anlamıyroum aman uzak dur diyenleri ömürleri boyu binmişlermi yada ne duymuşlar ne biliyorlarki aman uzak dur diyorlar..

bunu diyen insanlara ne alıyım desen sana diyicekleri abi git renault al parçası ucuz emin araba yada git doblo al taş gibi araba her yerde servisi var falan derler.. bu zihniyetteki insanlar abi bulaşma der..

şimdi bindiğimi aracı bende övicek değilim daha aldığım günden beri allaha bin şükür neden aldım dedirtmedi tam aksine kaç defa keyfi rahat battı satmayı düşündüm ama düşününce yerine bu ayarda ne almaya kalksam üstüne ibr vectra parası eklemem lazım yada aynı ayarda eski km si 200 bine gelmiş a6 eski 5.28 lerden falan almam lazımki kessin attan inip eşeğe binmeyelim.. onada ne gerek var..

aracımda her şey var far sensörü yağmur sensörü koltukısıtma deri döşeme hız sabitleyici bir sürü airbag abs esp her tür sistem geniş ferah konforlu rahat uzun yolda kaymak gibi gidiyor.. daha ne olsun..

yani bu aman laınmaz diyenler neye dayanarak aman alınmaz diyorlar birde onu açıklasınlar benim aracım daha normal bakımları dışında servise girmedi bir sorunda çıkartmadı.. bir ben xenon takmışdım o sıra o zamanda ben kaşındım arıza ışığı yakdı bir ara onla çok uğraşdım ama onuda halletik arabanın uzun kısa sislerde exnon var..

yani aracımda yok yok maşallah bu gün giriş sınıfı sıfır bir a4 alsam 35 bin euro 70 bin tl para oda giriş sınıfı a4 baz model 1.8 olanı arabada ne var donanım olarak deseniz benim aracımdan eksiği var fazlası yok.. koltukları kumaş koltuk ısıtma yok.. koltuklar manuel elekltrikli değil.. yani aracımdan eksisi var artısı yok..

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben alırken 2.2 güzel seçenekti, çünkü ne 1.9 cdti vardı ne de 2.0t... Ben aldıktan 5-6 ay sonra 1.9 cdti çıktı. Beygiri aynı torku çok daha fazla, dolayısı ile benim arabadan daha iyi gidiyor. Eğer ekonomi de önemliyse 1.9 cdti derim, değilse 2.0 t tabii ki

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 cdti in temizini bulmak da bence zor olur neticede dizel motor güzel alfa 159 daki 1.9 jtd motor bu şu demekdir alan bol bol gezmişdir gezerde.. ikinci elde dizel arabada bir sıkıntı olursa benzinliye göre bütçeyi çok sarsar..

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
:good::good::good:
yani bu aman laınmaz diyenler neye dayanarak aman alınmaz diyorlar birde onu açıklasınlar benim aracım daha normal bakımları dışında servise girmedi bir sorunda çıkartmadı..

Ekonomi istiyorsan 1.9 cdti performans istiyorsan 2.0 t

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar peki 2.2lt görünümü daha güzel onu tavsiye edermisiniz