vectra c tavsiye edermisiniz..?

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ustam bunları görmüştüm ama dehsety bi araba da çok para değilmi

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlara yorum yapamam, tavsiye istedin verdim, gerisi sana kalmış. İster 2.2 al ister 3.2...

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:))
teşekkur ederim abi soğol

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada sorsan para imkanın varsa git signum al derim amerikan aracı gibi duruyor çok heybetli ve güzel :D her şey cebindeki para orantısında değişir performsn istersen bir iki tane 2.8 opc bile var sahibindende 320 kadran var araçda :)

biz gariban spor 1.6 :D :D

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda resmen yakar icer gider ya vergi desen diz boyu o asırı ya

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri bu forumda yazmışdı hoşuma gitmişdi o laf aslan bakıyorsan beslemeyi biliceksin.. :D :D yada aslan besliyorsan yemini esirgemiyceksin o tip bir şeydi :D :D

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben 2.2 'yi 2004'ten beri ilk sahibi olarak kullanıyorum. Ben alırken donanımlarda bir fark yoktu. Eğer elegance alıyorsan ve deri koltuk/sunroof varsa araç full oluyor zaten. Dolayısı ile 2.2 ler donanım olarak diğerlerinden aşağı değil. Ancak 2.0 t ve 1.9 cdti gibi motorlar varken 2.2 biraz geri planda kalıyor tabii ki. Ne 1.9 kadar ekonomik ne de 2.0t kadar performanslı. İkisinin arasında bir yerde. Ama ben arabamın gidişinden de tüketiminden de memnunum mesela. Eğer ekonomik olsun dersen 1.9 cdti tercih et, çünkü ekonominin yanında hiç de fena gitmiyor o araba.
Diğer taraftan yukarıda kıyasladıgın iki fotograf arasındaki farklara deginmek gerekirse, ilki 2004 sonrası ve c2' öncesi kasa, diğer fotograf ise 2004 öncesi. 2002 veya 2003. O yüzden sinyalleri turuncu renkli. 2004'te beyaz olduktan sonra ufak bir makyajla karartılmış stop'a geçildi. Benim profil fotografından da gorebilirsin.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2.2 'yi 2004'ten beri ilk sahibi olarak kullanıyorum. Ben alırken donanımlarda bir fark yoktu. Eğer elegance alıyorsan ve deri koltuk/sunroof varsa araç full oluyor zaten. Dolayısı ile 2.2 ler donanım olarak diğerlerinden aşağı değil. Ancak 2.0 t ve 1.9 cdti gibi motorlar varken 2.2 biraz geri planda kalıyor tabii ki. Ne 1.9 kadar ekonomik ne de 2.0t kadar performanslı. İkisinin arasında bir yerde. Ama ben arabamın gidişinden de tüketiminden de memnunum mesela. Eğer ekonomik olsun dersen 1.9 cdti tercih et, çünkü ekonominin yanında hiç de fena gitmiyor o araba.
Diğer taraftan yukarıda kıyasladıgın iki fotograf arasındaki farklara deginmek gerekirse, ilki 2004 sonrası ve c2' öncesi kasa, diğer fotograf ise 2004 öncesi. 2002 veya 2003. O yüzden sinyalleri turuncu renkli. 2004'te beyaz olduktan sonra ufak bir makyajla karartılmış stop'a geçildi. Benim profil fotografından da gorebilirsin.

Kırmızılı bölümün aksini GTS modeller için iddia etmiştim ben. Yine söyleyebilirim en donanımsız en boş en alınmayacak GTS, 2.2 GTS tir. Zaten fiyatlarından da anlaşılacağı gibi 23-24 bin liraya bile bulunabiliyor zaman zaman 2.2 GTS. Ayrıca modelleri genelde 2002-2003 oluyor donanımlar soketler destekler ona göre. İleriye dönük arabayla ilgili plan düşünenler hayal kırıklığına uğrar aldıktan sonra. Performansa ve vergiye hiç girmiyorum zaten, şanzıman da cabası...

Sedan modeller elegence ayarında da olabiliyor onlar değildi buradaki mevzu zaten...

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yok ustam bunları görmüştüm ama dehsety bi araba da çok para değilmi

Senin vectran nasıl diğer vectralardan ayrıysa bu arabada diğer vectralardan ayrı ki senın bunu daha iyi bilmen gerekıyor. senin aracının nasıl fiyatı yüksekse bu araçta öyle