vectra c yay öneri

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma yay düşünüyorum fakat kararsız kaldım mad 3.5 - 4.0 cm lik yay ları nasıl bilirsiniz yada ucuz yollu fk yayları konforu geçtik ses ve zıplama yaparmı bu yaylar

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiypnotiz bende senin gibi yay düüşünüyordum fakat. Garaj sorunum olduğu için vazgeçtim. (garaja girip çıkmam imkansız oluyor) ama tavsiyem kesinlikle 100 tl fazla ver kaliteli bi yay al. bazı yaylar zamanla özelliğini kaybedebiliyor. bilgin olsun.

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mad marka yayları nasıl bilirsiniz kullanan arkadaşlar vardır mutlaka tecrübelerinizi paylaşırmısınız bu yayları düşünüyorum da

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vogland var bende gayec başarılı

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orta şeker diyelim

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün eibach 30mm prokit yay aldım birkaç gün içinde takar fotoları paylaşırım fazla alçaltmadığını söyleyen arkadaşlar var kafam hala çok karışık fakat bandırmanın bu bozuk ve kasisli yollarında sanırım en iyisi eibach olucak Takalım YaYları Verelim Yanları :D

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yayları taktım yaylar hakkında şunları söyleye bilirim eibach 3 cm aracı tam kıvamında indirdi arkayı indirmediğini söylüyorlardı fakat lastikle çamurluk arası yarım cm kaldı önceden 4 cm falandı çok tatlı bir görüntü oluştu konfor olarak eskisinden daha sesssiz ve daha rahat oldu daha sert olması gerikirdi ama daha rahat oldu :D yol tutuş baya değişti viraşlarda araba yatmıyor diğer tarafa yığılma yapmıyor yani çok memnun kaldım.
grnt001cm.jpg

grnt013u.jpg

grnt014b.jpg

Son düzenleme:

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan. eibach almakla en doğruyu yapmıssın.Eibach,voglant,hr bu üç yaya güvenim tam.Eibach diğerlerine göre daha az düşürüyor ama senin için daha isabet olmuş.