vectra c ye astra baskı balatası

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ve ustalar benim arabanın baskı balatayı değiştiricem valeo bayisi ve burdaki ustanın söylediğine göre astra baskı balatasıda uyarmış ama ilk kalkışta hafif titreme yapabilir dedi ama fiyatı daha ucuz sizin bu konudaki fikirleriniz nedir yardımcı olursanız memnun olurum

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kar edeyim derken zarara uğrarsınız.Çünkü daha çabuk biter baskı-balata.

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titreme yapsın diyosan ok ama senin de canını sıkar bi süre sonra.orjinalini taktırın kesinlikle baskı balata önemsiz bir parça değil..

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c ile astranın motor yürüyeni aynı zannediyordum. işçilik v.s sabittir bana kalırsa kıy paraya orjinalini taktır.

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
650 ye orjinali 350 ye astraninki fiyat çikiyo MARKA VALEO

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ve ustalar benim arabanın baskı balatayı değiştiricem valeo bayisi ve burdaki ustanın söylediğine göre astra baskı balatasıda uyarmış ama ilk kalkışta hafif titreme yapabilir dedi ama fiyatı daha ucuz sizin bu konudaki fikirleriniz nedir yardımcı olursanız memnun olurum

sakın taktırma balatadaki titreme çok canını sıkar tecrübeyle sabittir..yeniden sök tak işçiliğide pahalı

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo da kötü bi marka değil bende balataları değiştirdim valeo taktırdım

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
takılacak valeo balatada titreme yapacağını zannetmiyorum çakma balata değilki bu! bildiğim kadarıyla gm zaten balata üretmiyor luk yazan kutunun içindan sachs marka balata çıkıyor orjinalde. aynı balatanın sachs olanını alınca fiyat baya düşmüş oluyor:). kadett te yaşamıştım bu olayı. bence valeo yu dene derim megane olsun diğer tüm renolar orjinalinde valeo kullanıyor titreyen edenide yok.