Vectra C2 android multimedya uygulaması

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu 2008 vectrama android multimedya bulmayı ve takmayı başardım :)
öncelikle 400 tl gibi uygun bir fiyata 2. el sadece 3 ay kullanılmış OEM opel android 4.0.. versiyon cihaz temin ettim.
bir takım modifikasyonlarla cihazı tam uyumlu hale getirdim
gelen cihaz gümüş gri renkte ve tuş ışıkları sarı değildi.

aşamalar şu şekilde :
önce 10 tl ye vectra nın iç rengine uyumlu olarak cihazın ön kasasını boyattım
ilk hali
vorN9p.jpg

boyadan sonra
3RQlyj.jpg

daha sonra en zor kısma geldim cihazın tuş aydınlatmaları rgb led denilen 3 renkli bir smd led ile aydınlanıyordu uzun uzun araştırdıktan sonra cihazın tuş ışıklarının yazılımsal olarak sarı ya da turuncuya yakın bir renk elde etmem mümkün değildi.
ben de cihazın içindeki çok küçük smd ledleri sarı renk ile değiştirmeye karar verdim ledler çok zor bulunduğu için sipariş verdim ve bugün değiştirdim
önceki tuş ışığı renkleri iğrenç olduğu için resmini bile çekmek istemedim :)
B93bVj.jpg

bundan sonra da cihazı toparladım ve araca montajını yaptım gps anteni bağlantısı,can bus modülü(direksiyon tuşlarından tam kontrol) bağlantısı,geri vites kamerasını çok kısa bir süre sonra halledicem vaktim olmadığı için
buyrun son hali gece ve gündüz çekimleri

5RbEdL.jpg

Wrm8Z8.jpg

zE9Ol7.jpg

ve karanlıktaki hali

AYW87B.jpg

9p0W2Z.jpg

AYW85B.jpg

cihazla ilgili kısa bilgi vermek istiyorum.cihaz direksiyon tuşlarının tamamını çalıştırıyor sorunsuz aracımın orijinal aux çıkışını destekliyor orijinal teypteki bc ve settings tuşuna da cihazdan ulaşmak mümkün.ayrıca kontak açıldığında android işletim sistemi biraz yavaş açılmasına rağmen(30-40 sn) kontakla beraber müzik kaldığı yerden çalmaya başlıyor ve işletim sistemi açıldığında uyarı sesi ile bilgilendiriyor android olması sebebiyle göstergelerin uyumu için istediğiniz duvar kağıdı kilit ekranı widget vs.vs. kişiselleştirebiliyorsunuz android cihazınızın wifi bluetooth alan paylaşımı ile internete bağlanabiliyorsunuz video seyretmek için android i recovery den yükseltme yedekleme olanağı da veriyor ayrıca
gayet güzel bir cihaz yakında ülkemizdede satışının yaygınlaşacağından eminim.çin malı cihazlara göre de oldukça kaliteli ve sağlam

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimki android değil ama bütün özellikleri aynı :)
güle güle kullan abi...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gule gule kullanin..

Opel Astra Classic III...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler.hepsi aynı işi görüyo zaten fatih ama ben zamanla radyonun arayüzünden bile sıkılıyorum :) farklı bir program yükleme şansın var. kisisellestirmenin sonsuz olması güzel bir fark olsa gerek

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş,hayırlı olsun...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elm 327 yi obd ye takıp bunada torque yüklenebiliyosa müthiş olur.... güle güle kullanın...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi video klip işi hiç iyi olmadı gömçürecem birine az kaldı klip izlemekten yolu izleyemez olduk :D
yasaklanmalı böyle şeyler :D

mitralyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan cok güzel olmuş.. bende düşünüyorum ama bana bira zpahalı geldi 950 tl denildi herşey dahil bide arakaya kamera takılıyo geri vitese takınca geri görüş kamerası calısıyo.. aslında bana sadece usb giriş yeter bu kadara para vermek istemiyorum. hala araştırmalarım devam ediyo bakalım nasipse bulcam inşallah :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600 tl'ye taktırdık biz 50 de kamerası 650 tl.1000 tl çok. atakan tuning'den aldık :D