Vectra cdx phılıps 4'lü cd değiştirici sorunu

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar, cd değiştirici içinde bulunan cd yerleştirme kartuşunu çıkartamıyorum. "Eject" tuşuna bastığım zaman içinden cd değiştiriyormuş gibi bir ses geliyor ve "CDR ERROR" yazıp radyoya geri dönüyor. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarını rica ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Değiştiricinin resmini ekledim aşağıya.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0006.jpg
    Fotoğraf0006.jpg
    79.2 KB · Görüntüleme: 35

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benden sana dostane bir düşünce hacim sen güzel bir teyp al kullan ugrasma onla hic saygılar

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de kumanda uyumlu güzel bi pionner teyp al
changer ın büyük ihtimalle lensi bozulduğu için o hatayı verir tamiride yeni teyp almaktan daha pahalıdır lens en son 135 dolar falandı karar senin

the İMAM

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyondan kumanda özelliğini seviyorum ve arabanın orjinalliğine önem veriyorum. Bu nedenle orjinal teybinin kalmasını istiyorum. Tamir veya değişim tercihim bu yönde olacak sanırım. Bir de galiba arıza mekanik bir sıkışma gibi geliyor bana. Başına benzer bir durum gelen varsa tavsiye ve tecrübelerini rica ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd ye geçince cd safe yazıyor mu?yazmıyorsa arkadaşların dediği gibi arızalı opel elektroniğinden anlayan bir ustaya göstermekte fayda var

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumanda uyumlu derken; orjinal teybin kumandasını mı kullandırıyor?

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cs safe değil, cd error yazıp radyoya dönüyor.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o hata benim 6 lı changer dede vardı çıkarmak istediğin zaman çıkmıyordu cd kaseti.. yada durduk yere cd yi okumayıp cd error veriyordu..zamanla düzeliyordu.. ama sana tavsiyem pioner cd çalar alman ve uyumlu aparatıda alıp bağlaman direksiyon kumandan çalışır ancak ekrandan radyo görüntüsü gelmez ama ses ve görüntü olarak orjinalinden güzel olur..

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar fikir ve tavsiyelerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Direksiyondan kumanda özelliği olan veya bu özelliği kazandıran aparatı olan iyi bir teyp tavsiyeniz var mı? Bütçe 300 tl yi geçmezse iyi olur. Kime sorsam "bırak orjinali iyi bir teyp al" diyor, vardır bu kadar insanın bir bildiği herhalde.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 149 tl ye pioner deh-1320 4*50 watt cd mp3 aux çalar teyp aldım usb girişli 200 civarı arkasında w/r girişi olacak.. aparatıda 50 tl ye forumumuza üye olan engin bey gönderdi bağladım ve memnunum.. forumda mevcut konu ses ve görüntü ile alakalı bölümden bulabilirsin..