Vectra CDX'e Bagaj Üstü Spoiler

Tolgahan43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabayı hayırlısıyla bugün aldım. bagaj üstü spoiler alacağım bildiğiniz site warmı ? Teşekkürler :confused:

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın nasıl menmunmusunuz güzel mi bende arıyorum cdx :)
konuya gelecek olursak daha tecrubeli arkdaslar var tabi ama benim görüşüm gt diye adlandırdıgımız spoyler degilde makyajlı kasalara yakısan sport modeline uygulananlardan olsun

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyduruk birşey almayın. spoiler pek ciddiye alınmaz ama yüksek süratlerde aracın aerodinamiği açısından önemli olduğunu düşünüyorum

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar spoiler illegal değilmi ? Benim bildiğim fabrika çıkışlı spoiler olan araçlarda bile fabrika sana a4 kağıdına imzalı birşey veriyor başlığında ilgili trafik şube müd. Diye başlıyor ve devam ediyor araçtaki spoiler , egzoz vs vs ... fabrika çıkışlıdır sonradan takılmamıştır diye

Yani bu kadar teferruatlı bişeye trafik polisleri nasıl bakar bilemiyorum bizim burada 1-2 genç var honda civiclerine bi ara spoiler taktırdılar 3-4 gün ya oldu ya olmadı baktım geri çıkartmışlar keza şahin vardı hep bizim evin önünden geçerdi 2-3 gün sonra baktım poposundaki o demir yığını yok :)

Tolgahan43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay38--> Memnun Kalma Açısından Şimdilik Yorum İçin Erken :) Ancak Daha Önceden Vectra CD Almıştı Babam. Ondan Dolayı Opel Vectra'ları Seviyorum. Spoiler Konsunda da Ben Kanatlı Düşünüyorum Açıkcası Bilmiyorum...

orucreis-->bilgilendirmen için teşekkürler hocam :) ama hem yakışması hemde sağlam olması açısından güzel bi spoiler istiyorum...

kasablanka--> abim bu konu hakkında fikrim yok. ama bilgilendirdiğin için teşekkürler ;)

Odak Çağrı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakgarage.com
Arkadaşlar spoiler illegal değilmi ? Benim bildiğim fabrika çıkışlı spoiler olan araçlarda bile fabrika sana a4 kağıdına imzalı birşey veriyor başlığında ilgili trafik şube müd. Diye başlıyor ve devam ediyor araçtaki spoiler , egzoz vs vs ... fabrika çıkışlıdır sonradan takılmamıştır diye

Yani bu kadar teferruatlı bişeye trafik polisleri nasıl bakar bilemiyorum bizim burada 1-2 genç var honda civiclerine bi ara spoiler taktırdılar 3-4 gün ya oldu ya olmadı baktım geri çıkartmışlar keza şahin vardı hep bizim evin önünden geçerdi 2-3 gün sonra baktım poposundaki o demir yığını yok :)

Söylediğiniz iki grup da modifiyede abartıya kaçtığı için sökülmesi normaldir :)
Tofaşlara zaten birşey demiyorum, Hondalara da sanki DTM'de yarışıyormuş gibi spoiler taktıkları için polislere hak veririm.
Ancak aracın orjinal aksesuarı olan yada orjinalin kopyası olarak fiberden yapılan spoilerlara yada göze batmayanlara kimse birşey demez.
Trafikte birsürü spoilerlı araba var, bizde neredeyse hergün başka bir arabaya takıyoruz, bir sıkıntı yok.

Araç sahibine önerim Irmscher spoiler;

image.php

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylediğiniz iki grup da modifiyede abartıya kaçtığı için sökülmesi normaldir :)
Tofaşlara zaten birşey demiyorum, Hondalara da sanki DTM'de yarışıyormuş gibi spoiler taktıkları için polislere hak veririm.
Ancak aracın orjinal aksesuarı olan yada orjinalin kopyası olarak fiberden yapılan spoilerlara yada göze batmayanlara kimse birşey demez.
Trafikte birsürü spoilerlı araba var, bizde neredeyse hergün başka bir arabaya takıyoruz, bir sıkıntı yok.

Araç sahibine önerim Irmscher spoiler;

image.php

Benim dediğimde zaten eşşek kadar olan spoilerlardı :D hani şu drag yarışlarına çıkan arabalar var ya onlardaki gibi