vectra ile hyundai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2001 model 1.6 opel vectra comf. var.çevremdeki akrabalarımın ve arkadaşlarım da bir çoğunda hyundai accent era,matrix var,hyundailerin ruhsatında eralar 1130 kğ. getsler 1380 kğ. martrix lerde 1380 kğ görünüyor.benim aracımda ruhsatta 1230 kğ. şöyle bir baktığımda benim vectra hyundaileri içine alır hatta matrix ile erayı arka koltuğa gets i de ön koltuğa ottutturur gibi görüyorum.bu hyundailerin neresi benim aracımdan ağır hemde vectralar daha da sağlam... mantığıma sığmıyor.bu olayı çözebilen varmıııı:eek:

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla muratcim o kadarini bilmiyorum ama kimse kusura bakmasin opelle hyundai'i ayni cumlede bile kullanmam yanliş anlama bikaç kez kullanmak zorunda kaldim aman aman dedim güven vermedi bana ne getz ne era

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha bır ay oncesınde bır arkadasım aldı 2009 3500kmde 20000tl ye dusun ıste ne kadar ıyı

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai'i nin seriliğine hastayım. Kapışmaya korkuyorum..

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai nin sitesinde getzin 1.4 ü 1100 kg 1.5 dizeli 1187kg görünüyor

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Getz muhtemelen yanlış yazılmış. Ama diğerleri için bir şey diyemeyeceğim. Çünkü arkadaşın 2006 Fabia'sı ruhsata göre 1300 küsür kilo imiş. Söylediğinde çok şaşırdım. Ama böyle. Gerçi ağır olması sağlam ve oturaklı olduğu anlamına gelmiyor ya neyse...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben hyundaileri övmek veya ağırlığının iyi bir yönü olduğunu belirtmek istemedim,bu arabaların neresi bu kadar ağır diye merak ettim.fiyatına birşey diyemem.belkide getz te ruhsata yanlış yazılmıştır bilmiyorum,sadece gördüğümde şaşırdım.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hundaii en sevmeddigim arac benim opelim yan yatmıstı arabada gerilme esneme hiç olmadı aynısı onda olsa kapı direkleri egilir ama birsey diyeyim getz ilk kalkısda passat tdı (çift kırmızı) + benim cd gecemedik :):) manyak deviri var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...