vectra mı?passat mı?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
model yili filan belirtmemissiniz ama passat diyorum vectra c de cok guzel ama

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
passatların hele 97-98 olanların tipini hiç beğenmiyorum.nasip olursa bundan sonraki aracım 2001 model cdx ya da 2001 omega olacak.wv grubu ilgi alanımın dışında,her zaman vectra:)

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki vectra..

Dün bitane 1.8 t passatın şöförünün gözlerindeki çaresizliği gördüm ben ya.. çok acıdım adama nası yırtındı ama olmadı olamadı oysaki daha 4. vites 5500 devirdeydim..

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki vectra..

Dün bitane 1.8 t passatın şöförünün gözlerindeki çaresizliği gördüm ben ya.. çok acıdım adama nası yırtındı ama olmadı olamadı oysaki daha 4. vites 5500 devirdeydim..

sende cok gaddarsın uyardın mı adamı bastan 2.5 vectra dıye

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki vectra..

vectra ya............başka ne denir ki...

the İMAM
'06 elegance

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hortlatılmış ama yorumumu söleyeyim 4 yıldır vectra kullanıcıyım...passat kullanmamıştım...daha passata geçeli 1 hafta olmadı tek diyeceğim konfor rahatlık genişlik ve o turbo farkı için kesinlikle passat diyorum...vectra b kasa yanından geçemez...bunu anladım...tabi bunlar benim şahsi fikrim...eski vectramında hakkını yemem ama...çok sağlamdı kaporta yönünden...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 TDi Exclusive kıyak araba. (konu hortlamış farkındayım ama yazayım dedim :) )

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende cok gaddarsın uyardın mı adamı bastan 2.5 vectra dıye

Buradan uyarıyorum bak passat diyenleri 06 VEK 68 uzak durun benden, genelde 90 a sabitlerim hızı ama yanımdan geçerken ters ters bakmayın sinirleniyorum sora.. tüplüde değilim :)

Passat (aynı model için söylüyorum) yol tutuş berbat..Memur gibi kullananlar için passat diyorum zaten öyle kullananlar almasın vectrayı..