Vectra Mi Satip Passat Alsammi ?

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 99 Model 100 000 Km' De Vectra M Var çiçek Gibi Birde Tanıdık Bi Abimde Passat Var 1.8 T Araç çok Temiz 2000 Model Comfortline içi Sarı Triptronik Vites Renk siyah ve sıkışık olduğu için fiyat çok uygun 16 000 Ytl sizce ben kız gibi Vectramı satıp Passatı alsammı 1.8 Turbo Nasıldır ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat kral arabada ya vv 8 valf diye bir şey duymustum da 1.8 ler nasıl dır bılemem

sevki_alkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1,8t fantiği olarak al derim ama yine senin düşüncen model yükseltmiş olursun hem passatın albenisi biraz daha fazla gibi geliyor bana bir vectracı olarak

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat kral arabada ya vv 8 valf diye bir şey duymustum da 1.8 ler nasıl dır bılemem

KAPUTU KALDIRIP BİZZAT BAKTIM 20 VALVE YAZIYOR AYRICA VECTRAM ÇOK TEMİZ ONADA KIYAMIYORUM

sevki_alkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rengi güzelse motorda bi sorun yoksa iç döşemeleri falan daha diriyse al turbonun tadı farklı

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
anaaa 16.000 mi :s çok ucuz yahu :S eğer gerçekten temizse hemde modelini yükseltmiş olursun bence al derim beleş valla...

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anaaa 16.000 mi :s çok ucuz yahu :S eğer gerçekten temizse hemde modelini yükseltmiş olursun bence al derim beleş valla...

gerçektende fiyat çok uygun burda piyasası 17500 ile başlıyor araba çok iyi durumda ve abimiz doktor bana asla kötü araba vermez ayrıca bilerek ve bırde aramız çok iyi o yüzdende fiyat çok uygun

sevki_alkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km fazla ama zorlamıysa 750.000km ye kadar yolu var