Vectra nın üretimden kaldırılması sizce doğrumuydu????

Vectra nın üretiminin sonlandırılmasını doğru buluyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    210

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence vectra tarihe karıştı ve buna çok üzülenlerden biride benim.vectra c kasa bana arabayı sevdiren kasadır.araba denince aklıma vectra c geliyor....keşke üretilse tekrar VECTRA.....bu arada İNSİGİNA da süper beyazına hasta oldum..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra artık üretilmeyecek kasasıda değişmeyecek yani vectra c2 de kalacak. insigniaya gelince ben insigniaların arkasında VECTRA yazmasını isterdim.

sondelta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra artık üretilmeyecek kasasıda değişmeyecek yani vectra c2 de kalacak. insigniaya gelince ben insigniaların arkasında VECTRA yazmasını isterdim.

Aynen katılıyorum ben de bunu ima etmeye çelışıyorum isim vectra olmalıydı...

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia biraz daha büyük bi segment olarak gözüküyor ikisini beraber yürütmek bence en doğrusu olurdu..

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski yeni meselesi,insignia vectranın devamı niteliğinde bir otomobil,yeni bir başlangıç için yeni bir isim verildi.bence iç ve dış dizayn açışından çok başarılı ve 1.6 turbo motor seçeneğiyle Türkiye'de çok tutulacaktır.

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adeta meganeın yeni sedanı gibi oldu megane yeni sedanına başka bir isim vericek bu isim değiştirmedeki amaç arabayı sattırmak yeni bişey çıkardık demek ki işten çok anlamayan insanların kafalarını karıştırıp kafa boyamak olarak düşünüyorum..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adeta meganeın yeni sedanı gibi oldu megane yeni sedanına başka bir isim vericek bu isim değiştirmedeki amaç arabayı sattırmak yeni bişey çıkardık demek ki işten çok anlamayan insanların kafalarını karıştırıp kafa boyamak olarak düşünüyorum..
Kesinlikle katılmıyorum. Insignia ile Vectra çok farklı. Hiçte isim değiştirip, müşteri çekme amacı falan yok. Reno'yu bilmiyorum.

Insignia ile devrim yarattı Opel.
Insignia, yeni nesil Opel tasarımlarının bir göstergesi.
Zaten 2009 Yılının Otomobili olması ve ödül yağmuruna tutulmasıda bunun kanıtı.

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,vectra kullanıcıları efsaneler ölmez bunu aklınızdan çıkarmayın ,emin olun biraz aradan sonra vectra geri dönecek
wv jettanın yıllar sonraki dönüşü gibi ... efsaneler ölmez.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,vectra kullanıcıları efsaneler ölmez bunu aklınızdan çıkarmayın ,emin olun biraz aradan sonra vectra geri dönecek
wv jettanın yıllar sonraki dönüşü gibi ... efsaneler ölmez.

Jetta bir yere gitmedi ki dönsün. Kuzey Amerika'da Bora'lar Jetta adıyla satılıyordu zaten, Bora adı bazı bölgelerde kullanıldı.

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en önemli yenilik motor seçeneklerinin geliştirilmesi ama ah şu vergiler.herkes istediği arabayı alamıyor maalesef