Vectra stop ediyor

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
---- -----------

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani o kadar çok sebebi olabilirki benzinde denedinizmi aynı sorun varmı katalitik konvertörünüz dağılmış olabilir boğaz kelebeği temizliği gerekebilir en azından bunlara bi baktırın şimdi

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani o kadar çok sebebi olabilirki benzinde denedinizmi aynı sorun varmı katalitik konvertörünüz dağılmış olabilir boğaz kelebeği temizliği gerekebilir en azından bunlara bi baktırın şimdi

hayır benzinde denemedim ama bogaz kelebegini 7-8 ay önce temizletmiştim peki katalitik konvertör dagılmışsa nasıl anlarım katalitik konvertörde bana mantıklı geldi arac 3000 devire kadar normal fakat 3000 devirden sonrasına geç çıkıyor rahat nefes almıyor gibide degil

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam elbete LPGnin ipragaz olmasıyla alakalı değildir ancak ipragaz da çok iyi olmaına rağmen tavsiyem bi ara Shellin AutoGas ını dene, bence çok iyi :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle benzinde deneyin aracınızı aynı şekilde devam ederse diğer ihtimaller üzerinde durun.benim araçta kat dağıldığında motor çalışıyor fakat stop ediyordu bi süre sonra hiç çalışmamaya başladı ve katı boşalttık düzeldi.ama öncelikle lpg den emin olun

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kat tıkalı oldumu araba hiç gitmezmiş,öyle duydum ben..kattan değildir,yakıttan olabilir