vectracılar rahat adamlar

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birdaha 1,6 vectramı tövbe(2bin ve 1,9 rüyalarımda geziniyor son 30 ay)

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Neden sökeceksin sonra neden geri takacaksın anlamadım :D

çocuklar çıtanın ucunu kaldırmış yapıştırma filan sökmüodu söktüm güzelce temizledim düzelttim geri yapıştırdım;)

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en büyük şeyi unutuyorsunuz ne yapmaya çalışırsanız çalışın vectraya orjinal fabirkasyon yada servis olmadan illa size sıkıntı verir arıza ışıkları sensör hataları verir vectralar astra yada corsa gibi değil ne yazıkki en basit bir plakalık ampülünü ledli yapalım dedik hemen arıza ışığını yakdı

her yeri sensör dolu yazılım bilgisayar kontorollü bir araç çoğu zaman bu açıdan şöföre müdahele eden bir yapısı var.

vectralar zaten dolu araçlar fazlasıyla yapılabilicek bence tek şey orjinal donanımını dahada yükseltmek olucakdır donanımsal olarak..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
en büyük şeyi unutuyorsunuz ne yapmaya çalışırsanız çalışın vectraya orjinal fabirkasyon yada servis olmadan illa size sıkıntı verir arıza ışıkları sensör hataları verir vectralar astra yada corsa gibi değil ne yazıkki en basit bir plakalık ampülünü ledli yapalım dedik hemen arıza ışığını yakdı

her yeri sensör dolu yazılım bilgisayar kontorollü bir araç çoğu zaman bu açıdan şöföre müdahele eden bir yapısı var.

vectralar zaten dolu araçlar fazlasıyla yapılabilicek bence tek şey orjinal donanımını dahada yükseltmek olucakdır donanımsal olarak..

vectra c için doğruda vectra b de öyle şeyler olmadığı için zaten rahatız :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar şu konuyu açan adamın avatarına bir bakın yahu.. oturuşundan belli ben yolda görsem adam vectracı derim.. heheheh :D :D

puhahahah warya özkan tam vectracı oturuşu war kanka sende :)

ens_mtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectramı seviyorum arkadaşlar alalı 1 sene oldu bu araba çok keyifli