Veee Geldiiii (222)... (ibherdesign arka tampon)

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır kardeş tamponlar fln çok güzel arka birazcıkta abartı olsada :) şahsi fikrimdir sakın yanlış anlama , jantlar bence göstermiyo kendini :)

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan, benim zevkime göre değil biraz abartılı geldi bana. ama dediğim gibi bu benim zevkime göre. gösterişli, sen beğendiysen gerisi hikaye.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film
Ön Tampon sislerine krom halka
Egsoz
Spoiler

:D

hayırlı olsun gözün aydın..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc lerin stoplarından takman lazım ve cama film atman lazım. siyah cam takarsan o araba çekilir film takarsan en azından söküp devam edebilirsin. polis genelde 1 yada 2 camı söktürür.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olun cok gusel olmuş araç herkes hayatında bi kere modifiyenin dibine vurmalı hazını almalı içinde kalmamalı sendede bunu hissediyorum. jantlar tamponlar bunlar zevk işi sana cirkin bana guzel bana guzel sana cirkin senin severek yaptırdıgına suphe yok.

kendimce birkaç fikirimi izninle soylemek istiyorum.
bi kere plaka olmamış kesinlikle sahibinden.comdan app plaka siparişi ver çerçevesiz. opc krom sis çerçevesi siparişi ver. bide arkaya cok zarif tavan cizgisine uyumlu geriye dogru uzayan ama uzun olmayan bi spoiler yaptır.
keyifli sürüşler nazarlık koymayı unutma arabaya. )

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olun cok gusel olmuş araç herkes hayatında bi kere modifiyenin dibine vurmalı hazını almalı içinde kalmamalı sendede bunu hissediyorum. jantlar tamponlar bunlar zevk işi sana cirkin bana guzel bana guzel sana cirkin senin severek yaptırdıgına suphe yok.

bi kere plaka olmamış kesinlikle sahibinden.comdan app plaka siparişi ver çerçevesiz. opc krom sis çerçevesi siparişi ver. bide arkaya cok zarif tavan cizgisine uyumlu geriye dogru uzayan ama uzun olmayan bi spoiler yaptır.

Arkadaşlar öncelikle herkesin iyi kötü yorumlarına tşk ederim,
Sizlerinde önerileriyle aracımı 53 günde 11.250 tl harcayarak ancak bu duruma getirebildim 25 yaşındayım ve 17 yaşında ilk aracım olan fiat Tipo'dan edindiğim tecrübe, çevre tabiki en önemlisi maddi imkanla bişeyler yapmaya çalıştım bana göre çokta güzel oldu fkat yaşadığım şehirin küçük olması ve insanların birbirini çekememesi faktörünün çok fazla olması sebebiyle trafikte cam filmi, egsoz, app plaka, müzik tesisatı hatta dikdörtgen plakalık olan tampona neden kare plaka taktırdın diyip araca dünya kadar ceza yazan trafik polislerine denk geldim ve halende öyle bahsettiğiniz önerilerinin hepsi çok güzel fikirler yani app plaka, cam filmi bence hem çok düşük maliyetli hemde mod. nin vazgeçilmezlerindendir arabamdanda anlayacağınız gibi böylesine küçük ayrıntıları atlayacak değilim fakat içimizdenden birkaç dengesiz ark. msn'den isim belirtmeyerek dalga geçer gibi ''o arabaya o jantlar olmamış, bunun filmi nerde, app plakası nerde, egsoz neden takmadın vb.'' şeyler söyleyip ağıza alınmayacak küfürler ettiler bence bu kendini bilmez arkadaşların arabasında mod. olarak bence hiçbir şey yok belki arabaları bile yok Allah inşanllah onlara daha güzellerini nasip eder ama ben çok üzüldüm lütfen emeklere saygı gösterelim burası çok güzel bir ortam birbirimizi kırmaktan çok fikir alışverişi yapmamız lazım zaten forumların esas amacıda budur hepinize iyi forumlar... ;)

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Krom sis çerçeveleri ve ızgarasını önümüzdeki ay sipariş vericem çünkü 220.00 tl gibi bir fiyat çıkardılar burda biraz araştırma yapmam lazım spoiler Sem Tuning Aksaray Mustafa abiye siparişini verdim bugün yarın çıkar ;) bu arada birkaç arkadaş stopları değiştir yazmıştı tavsiyelerine uyup stopları orjinalleri ile değiştirdim harika oldu hepinize tşkler ;)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede emeğe saygı yokkk elinden geleni yapmıssınn kendi istek ve zevklerine göre yapmıssınnn cekemeyenlerrr öle atıp tutuyorlarrr arabaları yoktur da kesinnn

hayırlısı olsunnn herşeyi ile cok güsel olmusss darısı başımıza:D

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini ruhsata işlet (+100ytl) bide app plakaya damga vurdur (oda hemen hemen 100ytl:) ondan sonra çevirsinler bakalım polisler işte o zmn tadı olur bu işin.) sadece iste gerisi gelir.) onun dısında hevesin kırılmasın yap yapabildin kadar içinde kalmasın, biraz alınganlıkta var sanırım kızdırmışlar birazda seni üzülmüssün burası bi form herkes eleştiriliyorda beyeniliyorda herkes pencereden bakınca aynı gormuyor elbetteki hakaret boyutuna ulaşan konularda haklısın ama onun dısındakilere pek takılma.) eglencene bak, burayı bura yapan biziz, biz birbirimize düşersek buranın tadı tuzu kalmaz. her arkadasımdan ayrı ayrı hergun cok gusel ve yeni seyler ogreniyorum hepinize tesekkur ederim ve hepinizin bu gozle bakmasını temmeni ederim.