Verilmiş Sadakamız Varmış...

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Herkeze İyi Akşamlar Öncelikle Bundan Önceki Olayımızıda Arabayı Aldıktan 30 dakika sonra yaşamıştık yaşandı bitti sonuç olarak atlattık bir şekilde bu yaşadığımız olayı kolay kolay atlatabilirmiyim bilmiyorum açıkcası Kısa Kesip Direk Olaya Geçeyim 11 Kasım Akşamı Evde Teyzemler , Kuzenler Felan Oturmuş Beşiktaşın Maçını Izlıyoruz ( Evimiz Bahçe Katı ) Maç Hali Olduğundan Tv'nin Sesi Biraz Fazla Açıktı Sanırsam Zil Çaldı Diyafondan Kim O Dediğimde Birisi Abi Sizin Arabaya Çarptılar dedı Abım ben kuzen aşşağıya indiğimde normalde aracın yüzü apartman dairesının kapısına bakarken dönmüş adeta yola bakıyordu işte gittik konuşuyoruz geçmis olsun vs vs derken adam otomatık vıtes aracını N Konumunda bıraktıgını ve el frenını cekmedıgını yaklasık 100 150 metre yukardan dıreksıyonu kıtlendıgı ıcın vırajı donerek yokustan aşşağıya hızlanarak geldıgını ve bızım araca carptıgını soledı ordakı cocuklarda aracın baya hızlı oldugunu yoldan gecenlerın azda olsa onune gecerek yavaslatmaya calıstıklarını soyledıler sonuc ıtıbarıyle aracımızın yaklasık olduğu yerde 180 derece dönmüş bir vaziyetteydi arkadaşlar bıde aracımızı yaklasık 1 metre aşşağıya park ederız genelde o günde önümüzde bir araç vardı o yuzden bıraz yukarda bıraktık belkıde aracımız orda olmasaydı o araba evın camından ıcerı gırecektı herseyde bır hayır vardır demekki o gün gündüz evımızde mevlüt vardı kur'an okuyan komsularımızın dünürlerinin aracı gelıp bızım aracımıza carpıyor ki bizim araçda cok nadır park ettıgımız bır yerde duruyordu aracın tamponda pek bısey gozukmuyor ama gunduz gozuyle baktıgınızda ıcten bıseylerın kırıldıgınız anlayabılıyorsunuz bu arada carpan araç toyotaydı ama kullanan kısının sırket aracı oldugu tutağanı onun üstünden yaparsak başının cok ağrıyacagını soyledı kendı aracını getırdı tutanağı onun ustunden yaptık dığer carpan aracın on panel bayağı dağılmıştı bızım aracın savrulmasına bakarsak Opel Yıne Kalıteyı Konuşturmuş dıyebılırız :)

aracı genelde park ettıgımız yer : http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=65230 ( o beyaz arabanın oldugu noktada oldu )

kaza resimleri:

http://img708.imageshack.us/img708/8923/pic2155.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/441/pic2157.jpg

Son düzenleme:

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun allah daha kötüsünden saklasın böyle çok el frenini çekmeyi unutan bikeresinnde görmüştüm dogan slx di adam arabanın arkasından ne biçim koşuyodu:D:D:D:D:D
tamponun durumu nasıl hasar çokmu

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
geçmiş olsun. senin arabanın resimlerine bakıyordum ne güzel diye. temiz bakıyorsun diye. bende yıkadım resimlerini çektim. iki gün sonra kaza yaptım. nazar değiyor. bende artık yıkamıyorum.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Geçmiş Olsun Uğur abi..

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Bu sıralar gercektende opelim uyelerının arabalarına bır sey oluyor sıtede kımın gozu varsa artık :):):)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk gecmıs olsun uğur , alllah daha buyuklerını göstermesın :(

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler

geçmiş olsun allah daha kötüsünden saklasın böyle çok el frenini çekmeyi unutan bikeresinnde görmüştüm dogan slx di adam arabanın arkasından ne biçim koşuyodu:D:D:D:D:D
tamponun durumu nasıl hasar çokmu

Teşekkürler, Yetkili Servise Gittiğimizde Tamponun Altında Metal Bir Bölüm varmış Eğer Orada Eğilme , Kırılma Olduysa Değiştireceklerini Söyledilerki İllaki Kırılan Vs Vs Var Camurluğun Ordan Görebiliyorsun İçinden Bişeylerin Kırıldığını Bayramdan Sonra Getir 4 Gün İçinde Hallederiz Dedilerün İçinde Hallederiz Dediler