vialle liquidsi (2012 astra h enjoy plus 111.yıl)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse okuyan ne yazdığımızı görüyor ve anlıyor :rakir: Bu arada LPDi ile LPi ın açılımını yapıp cümle içinde kullanınca ne olduklarını anladım diyorsun :cool: bizede öğrettiğini sanıyorsun galiba, bu arada ben kısa dönem testten bahsetmedim öyle google it yaparak araştırmak başka, montaj yapılmış araçları görmek başka bir şey. Vialle Lpi ile atikeri yan yana yazmak bile küfür etmek gibi :D Kısa vadede sorunu Atiker de yaşarsın o zaten külliyen hata, Atiker kullanıp bana yazıyorsan şuandan sonra konuşmayalım bile :D

Hadi iyi günler Olciyak. Biraz daha google it ;)
Google de arayarak ogrendim ne var ki , bu asagilanacak birsey mi ? Sizde biraz arastirsaniz sorunlari oldugunu henuz stabil olmadigini gorursunuz. Bu arada aracimda atiker takili , ama sukurler olsun rolantide titreme ve gec mars alma yasamiyorum.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Google de arayarak ogrendim ne var ki , bu asagilanacak birsey mi ? Sizde biraz arastirsaniz sorunlari oldugunu henuz stabil olmadigini gorursunuz. Bu arada aracimda atiker takili , ama sukurler olsun rolantide titreme ve gec mars alma yasamiyorum.

Oda yaşamıyor LPG den kaynaklı merak etme . Sorunlarının benzinde de daha önce olduğu belli yazmış zaten adam :) bende 130 bin km dir LPG li araç kullanıyorum bende yaşamıyorum aracımda 320 binde aracım düşün . Bunu neden yazdım BRC de yaşatmıyor rolanti teklemesi vs si. O astra h ın sorunu ;) Vialle iyidir kötüdür tartışması başka bir şey pahalıdır ucuzdur konuşuruz ama ekrandan okuyarak yorum yaparak insanları yanlış yönlendirmek Apayrı bir şey ... birde ben yeteri kadar araştırdım . Öncelikle çalışma şekilleri aynı dediğin sistemlerden birinde kendi enjektörleri var ve konvansiyonel motorların emme manifolduna Sıvı LPG püskürtürken, bir diğeri direk enjeksiyonlu araçların benzin enjektörlerini kullanıp silindir içine LPG püskürtüyor. Bir kaç parça farklı dediğin ve çalışma şekilleri aynı dediğin sistemlerin parça ortaklığı %40 civarı ve çalışma şekilleri ise ciddi farklıdır . Ayrıca aracın su sistemine dokunulmuyor oluşuda ayrı bir avantaj sağlıyor. Sıvı LPG nin kullanıyor oluşuna ise hiç girmiyorum ...

Şimdi , Google dan araştırarak yazmak aşağılanacak bşr şey değil bir kere Altını çizeyim ... Ama kulaktan dolma sallamak oluyor biraz görmediğin bir sistem için yazdığında ... Kaç araç kullandın kaç araç gördün test ettin ki tüm sistemleri arızalıdır hatalıdır yazabiliyorsun bu Açıdan baktığında yanlı ve yanlış yazmış oluyorsun .

Bu arada , Vialle ile ilgili rakip firmaların çok ünlü bir forumda sistemli bir şekilde zamanında karalama yaptığını biliyor olsaydın eğer kesinlikle yazılanlara körü körüne inanmazdın. Internet ciddi anlamda bilgi kirliliğine sahip bu konuda ...

Öyle bir aşamaya geldi ki TEMSA distribütörlüğü bıraktı. Bizzat Temsa da montaj yapanlar ile telefon da konuştum o zaman ben google kötüdür demiyorum ama bizzat görmek başka milletin kalvyeşsnden konuşmak başka .

Tekrar iyi günler diliyorum ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

carl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su an 5bin km yol yaptim.ortalama 20 kurus ve kilimayi hic kapatmam.sadece gec mars sorununu cozemedim.simdilik sistemden memnunum.normal bi lpg'yr gore performansi kat kat ustun.arac benzinlimi lpglimi belli degil.simdilik herkese tavsiye ederim.saolun.