vites geçmiyor...

durum bu görüşlerinizi bekliyorum...

• debriyajdan olabileceğini tahmin ediyorum

Oy: 13 76.5%
  • sanzıman yagğından olabilceğini tahmin ediyorum

Oy: 4 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    17

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: vites geçmiyor...

Tolga KARACA link' Alıntı:
Normaldir kardeşim 1. ve geri vitese olası geçmeme durumlarında 2 veya 3 e takmak yıllardır başvurulan bir yöntemdir.

Biz ölelim o zaman. (:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi hiç mi geçmiyor yoksa geçişler sertleşiyor mu ? Büyük ihtimal debriyajda problem var, ama eğer hiç geçmiyorsa kesin servise göstermelisin.

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: vites geçmiyor...

Vites geçmiyor sorunuyla servise gittik baskı balata bitmiş dediler değiştirdiler vites düzeldi ancak 10 gün sürdü bu durum. Simdi yeniden servise gideceğim ama neyle alakalıdır onu merak ediyorum. Trafikte dur kalklarda 1. ve 2. Vitese geçmiyor araba, çok zorlanıyorum kalkarken...

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NightShadow dostum geçmiş olsun öncelikle neye göre daha 1 yasında bile olmayan arabanın baskı balatasını değiştirttin anlamadım vites geçmiyor diye baskı balata değişir mi bizdede oluyor 15 gunluk araba 1. ve 2. vitese gecerken zorlanıyor ama sonradan duselıyor demek bızde götürsek 1 aylık arabanın baskı balata değişecek  madd

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: vites geçmiyor...

firakog link' Alıntı:
NightShadow dostum geçmiş olsun öncelikle neye göre daha 1 yasında bile olmayan arabanın baskı balatasını değiştirttin anlamadım vites geçmiyor diye baskı balata değişir mi bizdede oluyor 15 gunluk araba 1. ve 2. vitese gecerken zorlanıyor ama sonradan duselıyor demek bızde götürsek 1 aylık arabanın baskı balata değişecek  madd
Açıkçası değişmesi gerektiği kararını servis verdi bizde ne gerekiyorsa yapın dedik opel servisi dedik yapar dedik sonuç hüsran.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: vites geçmiyor...

NightShadow link' Alıntı:
Açıkçası değişmesi gerektiği kararını servis verdi bizde ne gerekiyorsa yapın dedik opel servisi dedik yapar dedik sonuç hüsran.

dostum bidaha böyle şeyler başına geldiğinde tek bir servise bağlı kalmamanı öneririm en azından için rahat eder emin olursun sorundan bence bi sorun bulamadıkları için vitesle ve debriyajla ilgili her sorunda direk işi kökten halledelim komple değişelim diye baskı balatayı değiştiriyorlar siz aracı kullanısınızdan eminseniz baskı balatanın bu kadar cabuk bitebilecegıne ınanmamanız gerekirdi bence bu kez servise gittiğinizde sorunun üstüne gidin ve gene opeldir yetkili servistir diyerek ne yaparsanız yapın demeyin sorununuzun çözüleçegıne garanti alın ve umarım baskı balatayı garanti kapsamında değiştirdinizi ümit ediyorum.... 

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

debriyaj baskı balatayı ayırmıyor sebeb bu kardeş.şanjuman inip baskı balata değişecek.daha önce başka araç da başıma geldi biliyorum

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün tekrar servise bıraktım arabayı bakalım ne olacak... Umudum yok ama  capo