VOLVO C30, VW Scirocco 1.4 TSI , OPEL Astra GTC 2.0

Sizce Hangisi ?

• VOLVO C30 T5 Summum

Oy: 19 23.8%
  • VW Scirocco 1.4 TSI

Oy: 44 55.0%
  • OPEL Astra GTC 2.0

Oy: 17 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    80

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yakın bir zamanda isvicreye dönücem kısa bir süreliğine , oradaki kullandıgım aracım alfa rome 147... Onu satıp ;

VOLVO C30,
VW Scirocco 1.4 TSI ,
OPEL Astra GTC 2.0

Bu 3'ünden birini alıcam sizinde fikirlerinizi almak istedim, aşağıda arabaların linklerini paylaştım ...

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/D...ort=price&total=441&eftotal=441&page=1&row=12

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/D...ort=price&total=237&eftotal=237&page=1&row=10

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/D...l&sort=price&total=36&eftotal=36&page=2&row=2

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gtc olmasın biraz değişiklik yaşa, sciroccoya verdim ama c30 da olabilirdide km fazla dediğim gibi gtc şimdiki arabandan performansı farklı ondan değişiklik yaşamak güzel olur..

Son düzenleme:

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW Scirocco 1.4 TSI beyazına bide jantlarındaki kırmızı cizgi olanlara hayranım.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Volvo C30 almanı öneririm Eren abi çok hoş bir araç ayrıca çok temiz ve bakımlı tam SENLİK..!

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VOSVOS daha mantikli

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW Scirocco Bu araca bıtıyorum zaten Vwnin en ıyı arabası bana gore

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirocco nun kuru tip dsg şanzımanlarında sıkıntı var bu bilinen bir gerçek ayrıca siriccoyu süren varmı bilmiyorum arabada ne arkada diz mesafesi var nede binen öndekiler için baş mesafesi var iç tasarımıda bana göre çok kötü yani o dış tasarıma yakışmıyor..

ama bana sorarsan şu tercihlerin içinde genede manuel şanzımanlı bir scricco derdim.. sonra astra sonra volvo..

volvo yu sona atmamın tek nedeni pahalı servis ve zayıf ikinci el bunlar iyi olsa volvo derdim..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirocco nun kuru tip dsg şanzımanlarında sıkıntı var bu bilinen bir gerçek ayrıca siriccoyu süren varmı bilmiyorum arabada ne arkada diz mesafesi var nede binen öndekiler için baş mesafesi var iç tasarımıda bana göre çok kötü yani o dış tasarıma yakışmıyor..

ama bana sorarsan şu tercihlerin içinde genede manuel şanzımanlı bir scricco derdim.. sonra astra sonra volvo..

volvo yu sona atmamın tek nedeni pahalı servis ve zayıf ikinci el bunlar iyi olsa volvo derdim..

tesekkurler fıkırlerınız ıcın, pıyasa olayını dusunmeye gerek yok ısvıcrede alıcam cunku , ısvıcrede en cok tutulan araclardır volvo, turkıyede opel gıbı