Vos Vos alınırmı?

emreansin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu vos voslar benim çok hoşuma gidiyo yılbaşına doğru şöle 2 - 3 bin tl arası bitane almayı düşünüyorum ayağımı yerden kessin yeter gün geçtikçede askeri ücretle toplamaya çalışıcam...ama vosvos lar hakında pek bi bilgim yok çok masraf çıkarırmı bana yani başıma dert alırmıyım ? yada bu fiyata başka araç önerisi olan :D

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
woswos benim ilk arabamdı alınılır binilir tadından da yenmez hele o zil sesi, egzoz patlaması yokmu mest eder adamı :) Bir kere çalıştımı siz durdurana kadar bırakmaz sizi yolda lakin hurdacılar sitesinde çok zaman harcamanız gerekicektir. Şimdiden hayırlı olsun :)

emreansin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi iyice yaşlandı vosvoslar o yüzden soruyorum :D mesela yılda bi iki kez tatile giderim 500 km çekermi o araba :D

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taş gibi araçlardır, motorları hava soğutmalı, hararet su derdin yok. Kullanım olarak bilmem hoşuna gider mi, binme bindim ama hiç kullanmadım. Eğer üstünü açık yaparsan tadından yenmez.Dış modifikasyonda da süper oluyor

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taş gibi araçlardır, motorları hava soğutmalı, hararet su derdin yok. Kullanım olarak bilmem hoşuna gider mi, binme bindim ama hiç kullanmadım. Eğer üstünü açık yaparsan tadından yenmez.Dış modifikasyonda da süper oluyor

kırmızıyla işaretlediğim konulara katılıyorum.. bizde var Vosvos zaten imzamda da mevcut, eğer iyi inceleyip alırsanız sorun yok ancak motor ve alt takıma dikkat edin.. birincisi, eski araçlar olduğu için çoğunun taban sacında paslanmalar ve çatlaklar mevcut, bu ileride başınıza dert açabilir.. motor konusunda ise, sağlam bir Vosvos ustası bulursanız başınız ağrımaz..

bizim Vosvos'u 7 yıl önce aldık, komple aracı soyup tekrar orjinaline sadık kalarak topladık, motor, farlar, sinyaller, aynalar Almanya'dan geldi, döşeme ise Ankara'da sadece Vosvos üzerine çalışan ustamıza yaptırdık..

kışın kar yağdığında, yazın sıcağın altında hiç yolda bırakmadı sağolsun, 2-3 sene öncesine kadar düzenli olarak kullanırdım, şuan garajda tutuyoruz, ayda 2-3 sefer çıkarıyorum ve yıkatıyorum..

dediğim gibi, şuana kadar hiç sıkıntı çekmedim.. gerçi bunun nedeni, 7 yıl önce herşeyiyle sıfırladık arabayı, o yüzden..

ama bir kere Vosvos kullanıp, kelebek camları açıp, egzostan çıkan pır pır tarzı zil sesini duyup, yolda orta şeritten 50-60 km. hızla giderseniz, bir daha bırakamazsınız aracı..

şimdiden kolay gelsin..

grnt017av6.jpg

grnt024np8.jpg

emreansin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş sizinki ya maşşallah inş bende zamala böyle bişey yapabilirim...

benim derdim zaten ayağımı yerden kesin maksat o vosvosların nası zevkli bi araba oldugunu biliyorum zaten :D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bende geçen sene niyetlendim ama para ayarlayamadım :D
4-5.000 TL param olsa önce Vos, 2.seçenek Kadett bakardım

emreansin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bakalım ya 2.3 bine bitane alıp zamanla kendi zevkime göre yapcam yada 5 bine kadar düzgün bitane alıcam insanın aklına gelince vosvosa bineceği yüzünde bi tebessüm oluşuyo :D