Web sitelerinden alışveriş.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilk defa bir web sitesinden internet üzerinden kredi kartıyla alışveriş yaptım ,onda da dolandırıldım.Benim sipariş verdiğim malzeme tıbbi malzemeydi ve acil gerekliydi bu yüzden bu olay beni çok kötü etkiledi.Gerçi benim meblağ küçük ama diğer arkadaşların durumu çok kötü,lütfen internet üzerinden alışveriş yapmayın ,yaparsanız da kapıda malı teslim alınca ödeme yapın.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi site ? weblebi ve shobbo battı. bu aralar sanal mağzacılık zor anlar yaşıyor. gdikgross çok sağlam bir site holding zaten. 10miyara yakın mazeme aldım hiç problem yaşamadım webdenal da fena da değil. alacağınız siteyi şikayet var gibi benzeri sitelerde araştırıp öyle alış veriş yapın

Ertp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun hocam. sitenin adresi nedir? Nasıl dolandırıldınız? kredi kartından daha fazlamı çekilmiş, yoksa sipariş verdiğiniz ürünmü gelmedi, biraz açıklarsanız biz de ona göre dikkatli davranırız.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.weblebi.com adres bu arkadaşlar baya mağdur var.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünü 23 temmuzda sipariş verdim takip numarası ile devamlı kontrol ediyordum ama her defasında da ürün firmadan bekleniyor şeklinde açıklama yapıyorlardı.Buğün kredi kartımla alışveriş yaptığım garanti bankasına dilekçe yazarak fax çektim.İşin garip tarafı bu sitenin reklamını garanti bankasının web sitesinde görmeseydim böyle bir alışveriş yapmayabilirdim.Sakın % 30-40 vb.indirimlere kanmayın.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asla yapmam,eski usul de olsa elden ne varsa al ver mantıkla giderim..

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...sitede kapalı şu an.kredi kartım yok olsada zaten alışveriş yapmam bu tür sitelerden ihtiyacımda yok zaten.Dikkat etmekte fayda var tabi.tekrar geçmiş olsun...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş oldun. En büyük korkum internet üzerinden alışveriş yapmak. Hele hele kredi kartı ile alışveriş yapmak bu korkumu ikiye katlıyor.

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim nacizane tavsiyem bir internet sitesinden alışveriş yapmadan önce o site hakkında biraz araştırma yapın....bu weblebiyle ilgili ben bayağı bir olumsuz yorum okumuştum ve sonuç böyle oldu...yani alışveriş yapmadan önce internette o siteyle ilgili daha önce alışveriş yapanların yorumlarına bakarsanız kazançlı çıkacagınızı düşünüyorum....
bu arada eklemeyi unutmuşum geçmiş olsun inşallah bir daha böyle bir şey yaşamazsınız...

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun kardeşim