X enon alacam yardım lütfen

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyclone mtec gibi markalar xenon markaları arasında ençok tercih edilenler arasında bende hem uzunlar hemde kısalarda xenon bulunmakta ikiside 6000k xenon dur xenon olayında fazla düşünecek bişey yok zaten işinizin yarısını hallettmişsiniz hem marka hemde fiyat aklınıza yatmış gibi duruyor bence gidin tatırın ayrıca arıza lambası yakmaz tek dikkat etmeniz xenon farınızı aracınızı çalıştırdıktan sonra açmanız ilk önce farı açıp sonradan da marşa basmanız xenon da arıza çıkarabilir tek buna dikkat edilmeli
gidin güvendiğiniz bir yere taktırın derim

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon.2.jpg

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

fatih966

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende hem sislerde hemde kısalarda M-TECH 10000k var. Farlarım AFL'li mercek. Bir problemim olmadı MTECH tavsiye ederim İlkan

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M-tech te cok tercih ediliyor bunun dısındada cyclone var aslında her xenon işinizi görür sadece balast arızası verebiliyor onuda garantiden değişirler 1 sene içinde bencede 6000 kdan şaşmayın sislerede osram cool blue hyper takarsınız ampuller arasında beyazlıgı en net olan ampul ben sislerde onu kullanıyorum memnunum.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben az once baktım xenon farlara araba ıcın gayet iyi hava saglıyooo :)... benım 10000k ler cok hoşuma gıttı... ama 8000k larda guzel... zevke gore deişir... inşalla aldıklarından memnun kalırsın en önemliside sorun cıkarmazlar inşalla...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Umarım pişman olmam.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Umarım pişman olmam.

Pişman olacağını sanmıyorum.Bende ilk başta senin gibi düşünüyodum ama şimdi iyiki taktırmışım diyorum hem araç daha güzel görünüyor hemde daha iyi aydınlatıyor.Mercekli merceksiz konusuna gelince benim farlarım merceksiz seninkilerde öyleymiş farlarını fazla dikme havaya sorun olmuyor ben şuana kadar farlardan dolayı hiç sellektör yemedim. veya dik gitsin xenonu kör edemez uzunları yaksada :D