X20XEV Z20LE* Motorlar Dikkat

Düşünceleriz

• Kullanılan toplam oy
    31

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence chip tuning ile birlikte max. 1.000 tl ye iyi satış rakamı yakalayabilirsiniz.
naaptın sen fıatlardan haberin yok galıba 1000 e hemde yazılımı ile sanırım çok zor bu fıatlara malıyeti bile fazla tutar 750 euro sıfır şu an c20xe + gümrük + vergi ok

Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni bişi deil ki bu ingilterede çok araçta var x20xer ve x20xev lerde lex :)
nerde varbeyaf amma salladın be olm dünyada yokki sen nerde gördün şimdi ben çok merak ettim :) üretilmediki bu yeni bi üretim olacak
o ingilteredeki çok araçlardan 1 tane foto koysana bizde görelim oray yoksa bizimmi haberimiz yok desene opelci die geçiniyoruz bi ingiltereden haberimiz yok puah :(:(:confused::D
x20xer de nerden çıktı o zaten opc uyarı bi makıne ve 160 ps http://www.youtube.com/watch?v=6BIC59l_eiM&feature=related burdada var neyse link bekliyoruz lexli bi x20
baksana adamlar corsa b ye koyuyor makıneyi :):)

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman şöyle birşey var bu mal lex değil replika öyle mi? türkiyeye özel üretimmi yapacak lex 10 yaşını devirmiş motorlarına...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman şöyle birşey var bu mal lex değil replika öyle mi? türkiyeye özel üretimmi yapacak lex 10 yaşını devirmiş motorlarına...
parayı ver bak nası yapıyolar ticaret bu neden olmasın bu arada 1992 de üretilen opel astra gsı 2000 senesinde 1000 adet nası üretildi tekrardan 2 versiyon ve kapışıldı malesef ülkemize gelemeden :):) sen paradan haber ver
ha ewet replıca tabii ama birebir ve +

VeNoM_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metin ürettirecek bizim için :):)

gerçekten böyleyse saygı duyarım, tebrik ederim :) ama gidip de ne biliyim c20 emmesine flanş kesip x20 yapılırsa fln hiç hoş olmaz. gelişmeleri bekliyoruz..

birde okadar uğraşacağınıza (yani çizim, tasarım ve test - tabi yapılıyorsa) dbilastan getirtmeyi deneseniz?

db01020095.jpg

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel....

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ingilterede bi eleman satıodu ebay'da hatta bi kaçtane vardı elinde ben bakmıştım düşündüm bi ara almayı 800€ istedi. c20xe den yapma sanırım onlar. tek düşünen siz deilsiniz yani sayın metin ve yalçın kardeşler hehe.

bu arada yalcın abi benim motor x20xer yanlışlıkla böyle çıkmış fabrikadan, hani senin ki c20let ya bu da x20xer